Як прищепити хлопчикові повагу до жінок?

Правила, які допоможуть мамі. Ось декілька рекомендацій від психологів.

Як прищепити хлопчикові повагу до жінок?

Приклад – найкращий учитель, про що слід пам’ятати. Мамі слід пояснити синові, що слідувати стереотипам не можна, що чоловік не повинен зациклюватися на гендерних ролях, відмовлятися через них від якихось дій.

Сказати слід, що немає нічого поганого в тому, щоб допомогти дівчині по господарству, щоб вирішити побутові завдання.

Тримати сина в курсі поточних подій. Варто згадувати про випадки, коли проявляється неповага до осіб жіночої статі.

Обговорення таких питань допоможе донести до чада різницю між поганим і хорошим, пояснити йому, як поводитися по відношенню до жінки не варто ніколи.

Не нав’язувати гендерні ролі. Якщо в сім’ї дві різностатевих дитини, то цим обов’язково потрібно скористатися. Можна доручати дітям ту роботу по дому, яку вони хочуть виконувати. Це допоможе хлопцям усвідомити, що тільки жіночих обов’язків не існує, що їх може взяти на себе і представник сильної статі.

Не давати дивитися передачі, де висміюють жінок. Із роками дитина все частіше буде читати якісь новини, дивитися ролики в Інтернеті. Важливо обмежити доступ до ресурсів, до передач, де про жінок відгукуються не кращим чином. Пояснювати, що не є гідним, що повторювати не слід.

Захищати дівчат. Якщо хтось проявляє неповагу до представниці жіночої статі, мамі необхідно хоча б спробувати це припинити. Особливо важливо це зробити, якщо хлопчик знаходиться поруч. У такому разі він засвоїть, як не потрібно себе вести, як слід чинити, якщо жінка потребує захисту.

Також важливо слухати сина, давати йому можливість висловлювати свою думку. Це дозволить побачити моменти, над якими потрібно попрацювати, щоб прищепити дитині повагу до жінок, навчити сина правильно себе вести.

«Уют» №35-25.08.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *