Як привчити дитину до горщика за два дні

Як привчити дитину до горщика

Батькам варто запам’ятати: привчання до горщика – це не гонка, у якій є нагороди тим, хто «висадив» малюка на рік швидше від сусідського маляти.

Звичайно, ви можете самі вирішити, не озираючись на малюка, що пора міняти підгузок на горщик. Але ваша спроба може не увінчатися успіхом. Усе, що ви можете отримати від дитини – різкий супротив.

Малюк сам подасть сигнал, вам лише треба уважно за ним спостерігати.

Малюк готовий, коли…

– Розуміє своє тіло й відчуває, коли починає хотіти в туалет. Можливо, він ховається за диван або чекає можливості залишитися сам на сам.

– Прагне до чистоти. Йому не подобається сидіти в мокрому або брудному підгузку, і він дає вам зрозуміти, що його пора міняти.

– Він готовий фізично, тобто може самостійно дійти до туалету, зняти штани й сісти на горщик без сторонньої допомоги.

Перехід на горщик забере у вас всього одні вихідні. Коли ви побачили, що дитина готова, сплануйте свій час так, щоб у вас утворилося два вільних від справ і роз’їздів дні та приготуйтеся провести їх удома, зосередившись на процесі.

Крок 1. На початку першого дня вдягніть малюкові спеціальні тренувальні трусики. Якщо малюк зробить свою «справу» в них, йому, безумовно, буде мокро, і він швидше захоче їх змінити.

Крок 2. Спочатку вчіть малюка користуватися горщиком паралельно з використанням тренувальних трусиків. Нехай він знімає їх, збираючись сісти на горщик, як дорослий. Або ж, якщо малюкові незручно або страшно сидіти голою попою на горщику, дайте йому спочатку сідати на нього прямо в трусиках.

Крок 3. Розмовляйте з малюком. Обговорюйте порядок його дій, пояснюйте йому, що він повинен прислухатися до свого тіла й сідати на горщик, якщо відчуває, що пора. З’ясуйте, чи не турбує його що-небудь у цій новій процедурі. Не забувайте хвалити маленького героя, але й не перестарайтеся.

Крок 4. Протягом вихідних направляйте дитину в туалет насамперед з ранку, до і після сну, після їди та кожні дві години. Віримо, що ви справитеся!

«УЮТ» №47-2019

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *