Як привернути гроші в 2021 році

Господарем наступаючого року є Бик. Покровитель нового року відрізняється владою, родючістю та силою. У новому році фінансове благополуччя можна забезпечити собі, у першу чергу, чесною і старанною працею.

Як привернути гроші в новому році

Новорічну ніч краще провести в колі рідних і близьких. У меню на Новий рік може бути все, чого душа забажає ‒ овочі, м’ясо, риба, фрукти, солодощі. Головне правило ‒ їжа повинна бути смачною, різноманітною і її має бути багато.

Напередодні нового року обов’язково проведіть удома генеральне прибирання і викиньте увесь непотріб, таким чином ви відкриєте шлях новим потокам енергії (у тому числі і грошовим).

Коли будете накривати на стіл, покладіть під тарілку кожного гостя кілька монеток срібного кольору, після святкування кожен може забрати їх собі.

Можете самі виготовити собі талісман для привертання успіху та багатства. Із будь-якого матеріалу зробіть фігурку Бика, під час виготовлення концентруйтеся на думки про гроші (або про конкретну бажану суму). У новорічну ніч поставте талісман у південно-східній частині вашого житла (так званий сектор грошей, згідно з китайським вченням фен-шуй).

Іще один варіант грошового талісмана можна зробити напередодні нового року. Візьміть шматочок тканини срібного кольору, зшийте невеликий мішечок, вкладіть у нього парну кількість срібних монеток. Коли будете прикрашати ялинку, обов’язково повісьте на неї цей мішечок, а після закінчення новорічних свят зніміть його і носіть із собою.

«УЮТ» №52-24.12.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *