Як розраховують субсидії на опалювальний сезон 2018-2019?

перерахунок субсидій

Із 1 травня українці оформляють нові субсидії, адже опалювальний сезон позаду й органи соцзахисту повинні перерахувати суму знижки.

З огляду на підвищення мінімальної заробітної плати й пенсії, можна зробити висновок, що субсидії стануть менші, а деякі з субсидіантів узагалі втратять право на державну компенсацію.

Для того щоб зрозуміти, належить вам субсидія чи ні, потрібно порахувати сукупний щомісячний дохід сім’ї за другу половину 2017 р. (з 1 липня по 31 грудня).

Формула: середньомісячний дохід на одного члена сім’ї / 2 прожиткових мінімуми * 15 %. Наприклад, якщо середньомісячний дохід сім’ї з трьох осіб складає 18 тис. грн, середній дохід одного члена сім’ї – 6 тис. грн. За формулою: 6000/2 * 1684 (прожитковий мінімум для працездатних громадян у 2017 році) * 15 % = 26,7 %. 26,7 % від середньомісячного доходу сім’ї – 4806 грн. Якщо цієї суми вистачить на оплату «комуналки» в межах нормативів, то сім’я субсидію втратить.

Доходи, які не входять до сукупного доходу сім’ї: зарплата і всі види соціальної допомоги учасникам АТО; одноразові виплати при народженні й усиновленні дитини; допомога опікунам дітей-сиріт; суми відшкодування вартості санаторно-курортних путівок для пільгових категорій громадян; державна допомога переселенцям на оплату комунальних послуг; виплачені аліменти; дохід від банківського вкладу; зарплата членів виборчої комісії; грошова допомога громадських та благодійних організацій; одноразова матеріальна допомога від місцевої влади, підприємств і організацій.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.