Як розвинути уважність у школяра

Як розвинути уважність у школяра
Як розвинути уважність у школяра

Коли дитина досягає 6-7-літнього віку, мам і тат починає охоплювати тривога: чи зможе їхня дитина адаптуватися до школи? Адже на уроках потрібно не тільки сидіти, але ще і уважно слухати вчителя. Що ж робити?

Багато розмовляйте. Концентрація на мову іншої людини, на розуміння її слів – дуже енерговитратна справа. Будучи поряд з малюком, розповідайте йому про свої дії, про те, що збираєтеся зробити. Дитина, яка здатна слухати дорослого, буде краще концентруватися і на іншій діяльності.

Не відволікайте. Якщо малюк чимось зайнятий, ні в якому разі не відволікайте його. Нехай він закінчить вивчати вподобану йому іграшку, розбере вежу або домалює картинку. І тільки потім можна покликати його їсти або запропонувати якесь інше заняття.

Хваліть. Намагайтеся менше акцентувати увагу на помилках і частіше хваліть дитину. Бачачи, що мама і тато задоволені його діями, він буде докладати більше зусиль для того, щоб поліпшити свій результат.

Займіться творчістю. Малювання, ліплення, аплікації, пазли – всі ці заняття сприяють розвитку уважності й посидючості.

Будьте фізично активні. Коли дитина бігає або грається, активно розвиваються не тільки її м’язи, а й відділи головного мозку, що відповідають за уважність і мову.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *