Як швидко знизити артеріальний тиск без медикаментів?

Як швидко знизити артеріальний тиск без медикаментів
Як швидко знизити артеріальний тиск без медикаментів?

Артеріальна гіпертензія є однією з найпоширеніших хвороб, від якої потерпають багато людей у світі.

Наслідками гіпертензії можуть бути безсоння, запаморочення, судоми ніг, головний біль і висока частота пульсу. Раптове підвищення тиску може навіть спричинити смерть.

Якщо ваш кров’яний тиск перевищує 140/90 мм рт. ст., імовірно, ви хворієте на гіпертензію. Це захворювання (у випадку прегіпертензії чи гіпертензії І стадії) можна лікувати як таблетками, так і натуральними засобами. Природні ліки не викликають побічних дій. Але якщо у вас гіпертензія ІІ стадії, гіпертонічний криз, не займайтеся самолікуванням – зверніться до лікаря.

Як швидко, дешево та безпечно знизити тиск?

За допомогою лимонного соку

Знадобиться лише вода та лимон. Вичавіть сік одного лимона у склянку з водою. Найкраще випивати такий напій кожного дня вранці перед сніданком. Якщо у вас є проблеми зі шлунком, дванадцятипалою кишкою, – після їди у будь-який час.
Цитрусовий напій наситить організм вологою, збагатить вітамінами, розслабить кровоносні судини і захистить їхні стінки. Крім того, лимони є натуральним джерелом калію і природним регулятором натрію в організмі.

Як швидко знизити артеріальний тиск без медикаментів

За допомогою часнику

Одним із найкорисніших продуктів на нашій кухні є часник. Він містить сполуки сірки, які сприяють регуляції рівня артеріального тиску і холестерину. Ці сполуки діють як натуральний стимулятор вироблення оксиду азоту. З’їдайте два зубчики на день. Найкраще – у сирому вигляді.

За допомогою яблучного оцту і харчової соди

Вам знадобиться 1 ст. л. яблучного оцту, 1/8 ч. л. харчової соди і вода. Змішайте перші два інгредієнти з водою. Випивайте суміш двічі на день.
Яблучний оцет збагачений магнієм, калієм, кальцієм та іншими корисними для здоров’я мінералами, а також містить речовини, необхідні для захисту стінок артерій. Харчова сода регулює рівень pH і артеріального тиску.

Як швидко знизити артеріальний тиск без медикаментів

За допомогою бананів

Ці фрукти містять величезну кількість калію та регулюють рівень натрію в організмі. Вони є незамінним продуктом для нормалізації артеріального тиску. Двох бананів на день достатньо для підтримки здоров’я і покращення самопочуття.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

2 коментарі до “Як швидко знизити артеріальний тиск без медикаментів?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *