Як швидко почистити молоду картоплю

Традиційний спосіб із застосуванням ножа забирає чимало часу, та й ще плями на руках залишаються, але існує кілька простих та дієвих способів, щоб цього уникнути.

Як швидко почистити молоду картоплю

Способів, як швидко почистити молоду картоплю, чимало. Більшість з них не вимагають складних маніпуляцій, тому можна перепробувати їх усі і вибрати той, що найбільше підійде саме вам.

Потерти бульби одна об одну. Існує кілька різновидів цього методу. Можна покласти картоплю в капронову панчоху і під водою енергійно її струшувати. Картоплини труться одна об одну, обдираючи шкірку.

Для гарантованого очищення можна пересипати бульби кам’яною сіллю.

Можна також покласти молоду картоплю у відро з водою, взяти товсту дерев’яну палицю і здійснювати нею швидкі кругові рухи, намагаючись створити у відрі завихрення води.

Скористатися кухонною металевою губкою. Нею слід потерти бульби під струменем води.

Занурити картоплю в окріп. Потім одразу ж охолодити крижаною водою. Після таких маніпуляцій шкірка з картоплі повинна злізти сама.

Пошкребти ножем. Лезо ножа слід тримати перпендикулярно до поверхні картоплини. Краще, якщо воно буде коротким, ручка зручна, з покриттям, яке не ковзає. Ще зручніше чистити молоду бульбу спеціальною овочечисткою.

Не чистити. Бульби слід ретельно помити щіточкою під проточною водою. Молода картопля, приготовлена в мундирі, зберігає всі корисні властивості та має тонкий ніжний смак.

Щоб захистити руки від фарбування. Намагайтеся працювати в рукавичках, оскільки молода картопля дуже забруднює шкіру. Якщо це для вас неприйнятно, нанесіть на руки розчин оцту чи лимонної кислоти і не змивайте, поки будете працювати з молодою картоплею.

«Погляд часу» №29-14.07.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *