Як скорегувати овал обличчя

Що можна зробити в домашніх умовах, щоб скорегувати овал обличчя? Як поліпшити якість і щільність шкіри, щоб підтягнути проблемну зону, ви можете самостійно щоденним і правильним доглядом.

Як скорегувати овал обличчя

У якості антивікового компоненту рекомендується ретинол – він впливає як на дерму, запускаючи процеси колагеноутворення, так і на епідерміс, стимулюючи процеси клітинного оновлення.

Ефект від ретинолу помітний і виражений, але важливо пам’ятати і про особливості його застосування, адже він подразнює шкіру і при неправильному застосуванні можна отримати ускладнення (особливо важко буде боротися з судинними проблемами). Наноситься ретинол завжди на ніч, його застосування має супроводжуватися застосуванням SPF у денний час.

Ще один важливий інгредієнт в ущільненні шкіри – вітамін С. Він не тільки зміцнює судини і має освітлюючу дію, також без нього не йдуть процеси колагеноутворення. Навіть вживаючи колаген усередину, ви повинні стежити за тим, що в достатній кількості споживаєте вітамін С, адже інакше всі старання марні.

Вітамін С має ліфтинг-ефект і значно зміцнює шкіру.

«Уют» №39-23.09.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *