Як справити хороше враження на сім’ю коханого?

Як справити хороше враження на сім'ю коханого
Як справити хороше враження на сім’ю коханого?

Щоб сподобатися батькам коханого, дотримуйся цих простих  порад.

Дізнайся сімейну історію

Напевно, він уже розповів їм щось про тебе, нехай і тобі розкаже про них. Тоді буде простіше запам’ятати, хто є хто. І про ключові події в історії його родини теж краще знати заздалегідь, щоб не дивуватися занадто сильно.

Будь собою

Якщо ти любиш посміятися і душа компанії, а на зустрічі не піднімаєш очей від столу і тільки говориш «дякую» і «будь ласка», вони не побачать тебе такою, якою ти є насправді. Покажи, що ти чарівна, заведи цікаву розмову. Запитай його батьків, як вони познайомилися, наприклад.

Не переймайся через зовнішній вигляд

Для знайомства з батьками немає особливого дрес-коду. Головне, щоб він відповідав заходу (не приходь у вишуканий ресторан у порваних джинсах або не приїжджай на дачу у довгій сукні).

Запропонуй допомогу

Запропонуй мамі коханого допомогти їй на кухні, наприклад. Якщо ти сильно нервуєш, це хороший спосіб відволіктися. Ти займешся корисною справою і проявиш себе як людина з хорошими манерами.

Не обманюй!

Перша зустріч із батьками чимось схожа на перше побачення. Не намагайся грати якусь роль, не вигадуй веселих історій із життя, яких ніколи не було!

 

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *