Як стильно носити хустку: секрети жіночного аксесуара

Хустка – гарячий тренд цього сезону. Шовкові, атласні хусточки, бандани і шарфи допоможуть доповнити будь-який образ, надавши зовнішньому вигляду нотку жіночності й витонченості.

Шарфи і хустки зі звичайного пучка волосся або хвоста здатні зробити завершену зачіску, а образ у цілому – цікавішим. Саму хустку можна підібрати як у тон луку, так і у контрастному кольорі, зробивши її акцентом у вашому образі. А можна вибрати шарф, за кольором схожий із кольором волосся – це візуально подовжить силует і ви будете здаватися стрункішою.

Спробуйте зав’язати хустку навколо голови у стилі пін-ап: це рішення не тільки стильне, але і практичне – у спекотну погоду з такою зачіскою буде набагато комфортніше, ніж із розпущеним волоссям.

Хустка у стилі пін-ап
Хустка навколо голови у стилі пін-ап

Також хустку можна пов’язати в косу. Так ви зробите її об’ємнішою – шикарна коса завжди привертає увагу і виглядає благородно. А якщо цю косу ще й зібрати в пучок, то виглядати вона буде набагато цікавішою.

Хустка пов’язана на косу
хустка пов’язана на косу

Акуратно зав’язаний на голові шарф може працювати і як гарний акцентний аксесуар, і як повноцінний головний убір, який рятує від палючого сонця чи раптового дощу.

До речі, зараз дуже модно носити хустки, зав’язані на голові на манер бандани.

Хустка на манер бандани
Хустка зав’язана на манер бандани

Зав’язаний шарфик на ручках сумки може привнести в образ відсутній колір, або ж стати самостійним акцентом. Також такий хід врятує вас, якщо ручка у сумки чи металевий ланцюжок неприємно врізається в плече.

Хустка, перекинута через плече – ще один популярний спосіб небанально носити цей аксесуар. Комплект із костюма двійки відразу ж заграє новими фарбами, якщо до нього додати недбало накинутий шарф. Такий образ відразу стане більш жіночним.

Шарф через плече
Шарф перекинутий через плече

Ви також можете використовувати хустку в якості ременя. Довжина у шарфика у цьому випадку повинна бути достатньою, щоб її вистачило обмотати навколо талії, і залишилися звисати хвости.

«УЮТ» №32-06.08.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *