Як ти тримаєш свій смартфон?

Подивись на зображення та обери спосіб, яким ти звичайно тримаєш та керуєш своїм смартфоном. Знайди тлумачення свого вибору.

Як ти тримаєш свій смартфон

1. Тримаєш телефон за допомогою однієї руки

Якщо ти дивишся канал новин, торкаючись екрану і друкуючи лише однією рукою, ти дуже впевнена людина. Ти той, хто готовий ризикувати усім, але мудро, і це допомагає тобі досягти бажаних результатів.

У відносинах із протилежною статтю тобі необхідно достатньо часу, щоб зрозуміти, чи потрібна тобі ця людина. Через це люди можуть вважати тебе відстороненою і некомунікабельною особою.

2. Ти використовуєш одну руку для підтримки телефону та великий палець другої руки для роботи з екраном

Цей спосіб тримати телефон вказує на твою мудрість та розвинену інтуїцію. Ти розумний та обережний. Ти прораховуєш свої дії на кілька кроків уперед, перш ніж зробити перший. Ти аналізуєш усе, що відбувається у твоєму житті, і тебе дуже важко обдурити.

Однак, у питаннях кохання ти робиш швидкі та незбагненні рішення, які іноді можуть зашкодити відносинам. Крім того, ти стаєш надзвичайно прискіпливим до коханої людини.

3. Ти використовуєш обидві руки для тримання та користування телефоном

Використання обох рук для керування телефоном вказує на твою любов до швидкості. Ти приймаєш рішення одразу. Можеш легко адаптуватися до швидкозмінного середовища та діяти ефективно в нових умовах.

Коли справа доходить до кохання, ця здібність зникає. Ти часто не в змозі наблизитися до людини, яка тобі подобається, через прямолінійність, яка може налякати твого потенційного партнера

4. Ти використовуєш одну руку для тримання телефону та вказівний палець іншої руки для роботи з екраном

Цей спосіб тримати телефон – ознака творчості. У тебе є безліч чудових ідей, які ти намагаєшся реалізувати в житті, і ти це робиш досить добре. Тобі подобається бути наодинці, щоб розібрати всі свої думки та створити шедевр, який вразить світ. Чи то новий проєкт, чи картина чи книга, твої роботи, як правило, мають великий успіх.

У романтичних стосунках тобі заважає сором’язливість. Однак, як тільки хтось дізнається тебе краще, обов’язково буде вражений твоєю особистістю.

Читайте також: Хто ви: романтичний аналітик чи обачлива кокетка?

«ЗАДАВАКА» №10-28.05.2020 

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *