Як уберегти підлогу?

Зберігаємо підлогу

Кожного дня підлога страждає від тертя, бруду, взуття та домашніх тварин. Тому, доцільно буде постійно доглядати та чистити підлогу, адже це подовжить термін її експлуатації. Усі знають, як швидко помити підлогу, там ганчірка та вода нам усім стануть у нагоді. Але як позбавитися чорних слідів від підошви, або мінімізувати ризик подряпин.
Найкращім варіантом уберегти підлогу від подряпин, буде застосування спеціальних маленьких накладок для ніжок стола та стільців. Вони збережуть вашу підлогу під час постійного користування меблями, або ж у разі їх пересування на нове місце.

Чистимо підлогу від чорних слідів

В залежності від матеріалу підлоги, видаляти неприємні довгі чорні хвости від гумової підошви, треба різними засобами. Для промащеної олією дерев’яної підлоги, паркету та ламінату підійде звичайна м’яка канцелярська гумка. Обережно потріть по забрудненій поверхні, та сліди щезнуть. Якщо цього не достатньо, краще зв’язатися із виробником та проконсультуватися, що не зашкодить матеріалу покриття.
Якщо дерев’яна підлога не покрита лаком, олією чи іншим захисним матеріалом, використовуйте звичайну губку та воду зі спеціальним мийним засобом для підлоги. У крайньому випадку, можна обережно зчистити бруд наждачним папером, рухаючись за малюнком на деревині.
Лінолеум не боїться води, але може втрачати колір від абразивних речовин. З обережністю потріть чорні сліди губкою, змоченою у розчині води зі спиртом, у співвідношенні 1:1. Але спочатку впевніться, що лінолеум витримає, спробуйте потерти у непомітному місці, наприклад, за шафою, та подивіться на результат. Якщо колір не змінився, можна чистити по всій поверхні підлогового покриття.

Використовуйте килим для захисту підлоги

Ще одним надійним й красивим засобом захисту підлоги від подряпин є використання килимів у інтер’єрі. Постеліть стильний килим там, де ви частіше за все рухайте меблі, зазвичай це місце обіднього столу у вітальній. Стильний килим допоможе захистити підлогу від подряпин та брудних слідів. І це тільки один з варіантів використання килимів у сучасних оселях, усі переваги читайте у блозі.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber