Як упакували подарунки?

 

Як упакували подарунки
Як упакували подарунки?

Не тільки сам подарунок, а і його упаковка грають дуже важливу роль. Адже не дарма ж при покупці ми, у першу чергу, звертаємо увагу на те, як виглядає товар. Можна відразу ж після покупки подарунка попросити продавця його упакувати, а можна і самому, проявивши трохи фантазії, зробити так, щоб цілком проста річ виглядала шикарно.

Пропонуємо вам кілька простих порад, які допоможуть вам у цьому.

• Якщо подарунок менший пакета вполовину по висоті і приблизно відповідає по ширині, то сміливо можна упакувати предмет, оскільки з решти можна зробити чудові декоративні елементи, наприклад, віяла, банти, косички, пензлики і так далі.

• Якщо потрібно упакувати декілька предметів, наприклад, рукавиці та флакончик парфум, то краще використовуйте для кожного свою упаковку і зв’яжіть їх.

• Якщо упаковка непрозора, то вітальну листівку краще не вкладати всередину. Прив’яжіть її стрічкою. А ось приклеювати до упаковки скотчем або клеєм листівку не варто. Інакше її викинуть разом з упаковкою чи пошкодять, знімаючи.

• Замість пакувального паперу можна використовувати тканину. Загорніть у неї акуратно подарунок і задрапіруйте, тобто складіть тканину, загинаючи її складочками.

• Подарунок можна упакувати також використовуючи мішечки з тканини. Щоб пошити мішечок, потрібно вирізати один довгий прямокутник із тканини, скласти його удвічі та зшити з боків. Покласти подарунок всередину та обв’язати красивою стрічкою.

• Зшити з червоної щільної тканини чобіток, помістити всередину подарунок і зав’язати верх красивим білим бантом.

• Щоб додати трохи інтриги, подарунок невеликого розміру послідовно можна упакувати у декілька коробок більшого розміру. У вас вийде дуже цікава «матрьошка».

• Можна спробувати використовувати в упаковці папір двох різних кольорів. Цей прийом не тільки додасть подарунку оригінальності, але і привабливості.

• Із першого разу красиво упакувати подарунок у вас може не вийти, тому краще спочатку потренуватися, використовуючи газету. А коли вже відпрацюєте чітко все, можна брати у руки і пакувальний папір.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *