Як уповільнити процес старіння

Як уповільнити процес старіння
Як уповільнити процес старіння

Для того, щоб довше залишатися молодим і здоровим, достатньо трохи відкорегувати своє харчування.
Саме від того, що надходить у ваш організм із їжею, залежатиме зовнішній вигляд. Дієтологи виділили кілька основних рекомендацій.

Відмова від цукру. При вживанні цукру підвищується рівень інсуліну у крові, внаслідок чого відбувається процес глікерування білків. Іншими словами – шкіра втрачає свою еластичність, на ній з’являються пігментні плями і зморшки.

Корисні жири. Включіть у свій раціон такі корисні жирні кислоти, як омега-3 і омега-6. Саме вони відіграють важливу роль у збереженні молодості шкіри шляхом вбудовування у клітини епідермісу. Ще один плюс на користь корисних жирів – вони сприяють нормальному виробленню колагену.

Більше антиоксидантів. Антиоксиданти очищають організм від вільних радикалів та інших шкідливих речовин, тому вони дуже необхідні. Одним із найсильніших антиоксидантів вважається вітамін С, який також допомагає знайти здоровий колір обличчя. Їжте більше фруктів і ягід, чорного шоколаду і пийте зелений чай, – і процес старіння неодмінно сповільнить своє наближення.

Більше цинку. Цинк бере участь в оновленні клітин і утворенні колагенових волокон, а також попереджує сухість шкіри і появу зморшок. Експерти радять уживати більше насіння, арахісу та телячої печінки.

Білки. Білок є основним будівельним елементом усього організму, тому він відіграє важливу роль в оновленні шкірних покривів і сприяє швидкому загоєнню ран. Дієтологи радять жінкам щодня вживати близько одного грама білка на кілограм ваги, а чоловікам – півтора або два з половиною грами на кілограм ваги.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *