Як усунути цвіль природними засобами

Як усунути цвіль природними засобами

Будь-який вид цвілі небезпечний для здоров’я людини. В першу чергу грибок неймовірно небезпечний для дітей і літніх людей, так як послаблює і без того не надто міцний імунітет. Спори можуть навіть проникати в організм, чіпляючись до слизової оболонки, викликаючи різні хронічні захворювання дихальних шляхів. Наявність грибка в квартирі викликає алергію і різні шкірні захворювання. Тому з цвіллю в будинку потрібно боротися швидко і радикально.

Білий оцет

Білий оцет можна використовувати на всіх поверхнях, починаючи зі стін у ванних кімнатах, гардеробних та закінчуючи кухнею. Незважаючи на неприємний запах, білий оцет є фактично найкращим розчином для знищення цвілі та подолання затхлого повітря у приміщенні.

Змішайте ½ чашки білого оцту, ¼ чашки води та влийте розчин у пляшку-розпилювач. Струсніть пляшку та розпиліть розчин на плями цвілі у домі. Дайте просохнути. Повторювати процедуру щодня протягом тижня. Якщо плями цвілі добре в’їлися, слід використовувати нерозчинений оцет.

Провітрювання

Відчиняти вікна – простий спосіб запобігти появі цвілі, плісняви та інших неприємностей. Потік повітря, що циркулює, допомагає природно висушувати поверхні та змінювати середовище, щоб грибок та бактерії не розмножувалися.

Не приховуйте плями

Багато людей приховує плями на стінах за меблями та іншими елементами інтер’єру. Проблема у тому, що таким чином ми перешкоджаємо циркуляції повітря та сприяємо розмноженню цвілі. Тому найкраще ставити меблі на певній відстані від плям, аби мати достатній простір для циркуляції повітря.

Не слід сушити вологий одяг у помешканні

Одна із найпоширеніших помилок – це розвішувати мокрий одяг у помешканні для того, аби він висох.

Це сприяє появі цвілі, не дає одягу добре висохнути та залишає неприємний запах.

Харчова сода

Інша економна речовина для усунення цвілі, плісняви та несвіжого повітря – це використання звичайної харчової соди. Харчова сода має антибактеріальні та протигрибкові властивості, а також добре поглинає запахи.

Спосіб використання: потріть харчовою содою уражену зону та залиште на дві години; протріть щіткою. Можна також спробувати насипати трохи соди у невеличкі ємності та поставити їх у тих місцях, де є ризик утворення плісняви.

Морська сіль

Морська сіль дезінфікує, нейтралізує різкі запахи та запобігає утворенню чорних плям цвілі. Насипте трохи морської солі у невеликі контейнери чи мішечки та тримайте у кімнаті. Змінюйте сіль раз на місяць.

Борна кислота

Борна кислота наділена протигрибковими властивостями і не є агресивною речовиною та не несе шкоди навколишньому середовищу. Одягніть рукавички та розчиніть столову ложку борної кислоти у двох літрах води.

Потріть уражені поверхні, залиште на півгодини, потім протріть чистою ганчіркою.

«УЮТ» №8-20.02.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *