Як відіпрати кухонні рушники?

Як відіпрати кухонні рушники
Як відіпрати кухонні рушники?

Ідеальна чистота кухонних рушників – це реально!
Часом це здається неможливим, адже скільки їм доводиться «зазнати» протягом дня: побувати у ролі серветки, прихватки, а іноді і ганчірки…

Для того, щоб ваші рушники виблискували чистотою,  досить знати декілька секретів. Власне, ними ми і хочемо з вами поділитися.

Білі рушники у пральній машині можна прати при 95 °С, можливе прання і замочування з відбілювачем, а також кип’ятіння. Кольорові рушники перуть при 40-60 °С, кип’ятіння і відбілювання у цьому випадку неприпустимі.

  • Сильно забруднені рушники відперуться легше, якщо їх замочити на годину у холодній воді з сіллю (1 ст. л. на 1 л води).

  • Рушники, забруднені жиром, замість порошку можна замочувати у миючому засобі для посуду. Приблизно такого ж ефекту можна домогтися замочуванням рушників у слабкому розчині соди чи оцту.

  • Існує один дієвий спосіб відпирання дуже брудних рушників – білих і кольорових. Добре намильте їх господарським милом, покладіть у поліетиленовий пакет, зав’яжіть і залишіть на добу. Виперіть звичайним способом.

  • Ще один давно відомий спосіб прання брудних рушників. На відро окропу води вам знадобиться 2 ст. л. соняшникової олії, 2 ст. л. будь-якого сухого відбілювача і неповна склянка прального порошку. У цей гарячий розчин помістіть сухі рушники і залиште до повного охолодження. Після цього залишається тільки прополоскати.

Пам’ятайте, рушники не призначені для витирання брудного столу чи плити.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *