Як відключитися від центрального опалення і гарячого водопостачання?

Як відключитися від центрального опалення і гарячого водопостачання?
Як відключитися від центрального опалення і гарячого водопостачання?

«Погляд часу» №20-2019

Закон «Про житлово-комунальні послуги», який вступив у силу 1 травня 2019 року, передбачає ряд нововведень щодо розширення прав споживачів комунальних послуг. У зв’язку з цим, Мінрегіон розробив проект наказу, який регламентуватиме реалізацію можливості споживачів відключення від систем централізованого опалення (ЦО) і гарячого водопостачання (ГВП).

Таким чином, щоб відключитися від цих послуг, мешканці багатоквартирних будинків повинні зібрати підписи половини жителів свого будинку. На підставі цих підписів можна готувати звернення до місцевого органу влади.

Спеціально створена комісія буде вирішувати, чи можна відключити квартири від систем центрального опалення та гарячого водопостачання чи ні. Також комісія повинна визначати пропозиції по типу системи індивідуального чи автономного теплопостачання (ЦО, ГВП), яку можна буде встановити у будинку після відключення.

При цьому повинні братися до уваги технічні можливості існуючих мереж газопостачання, водопостачання та електропостачання населеного пункту чи окремого кварталу по забезпеченню харчування запропонованої власником.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *