Як відновити зір: лікувальний рецепт академіка Філатова

Як відновити зір – нагальна проблема мільйонів. Досвід відомого радянського лікаря академіка Володимира Філатова доводить, що відновлення зору можливе у домашніх умовах за допомогою простих натуральних продуктів. Перевірений метод, про який поговоримо – результат тривалої і копіткої роботи вченого. Цей лікувальний рецепт дозволить відновити зір природним чином без хірургічних втручань.

Лікувальний рецепт академіка Філатова

Інгредієнти засобу для відновлення зору:

  • 0,5 кг подрібнених волоських горіхів,
  • 100 г соку алое вера,
  • 250 г натурального бджолиного меду,
  • сік одного свіжого лимона.

Усі з зазначених інгредієнтів потрібно змішати у зручному посуді. Залишилося лише правильно застосувати засіб. Щодня по 3 рази за 20-25 хв. до їжі лікувальний засіб рекомендується споживати у кількості 2-3 ч. л. Крім чудового впливу на очі і зір, інгредієнти засобу і компоненти сприяють також загальному оздоровленню.

Засіб для очей від академіка Філатова сприяє відновленню і поліпшенню зору, лікуванню органів травлення і нирок, поліпшенню стану жіночої статевої системи, позбавленню ознак і симптомів туберкульозу, лікуванню захворювань серця і судин, лікуванню геморою і проблем із випорожненням.

Таким чином, рецепт академіка Філатова не тільки допоможе краще бачити і забути про очні захворювання, але і оздоровить організм у цілому. Поступово, у міру споживання цілющого засобу, ви самі відчуєте відновлення зору, а внутрішні органи стануть працювати більш злагоджено.

І пам’ятайте, що найкращий метод лікування хвороб – профілактика!

Якщо спостерігаєте у себе погіршення зору і проблеми з очима, варто спробувати лікувальний рецепт академіка Філатова. Такий чудовий засіб для очей стане ідеальним доповненням до медикаментозного лікування і прискорить відновлення зору. Зрозуміло, що у першу чергу ви просто зобов’язані звернутися до лікаря за консультацією, як відновити зір. Самолікування може не дати очікуваних результатів або навіть погіршить ваш стан!

«Уют» №26-24.06.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *