Як відрізнити погану школу від хорошої

Як відрізнити погану школу від хорошої
Як відрізнити погану школу від хорошої

«Погляд часу» №24-2019

На що батькам потрібно звернути увагу при виборі школи для дитини.

Відкритість директора до спілкування. Коли директор відкритий до спілкування й підходить серйозно до питань, що турбують батьків, вирішує їх, а також приділяє увагу учням школи – це приємно.

Ставлення охоронців та інших співробітників школи до батьків. Якщо ви заглянули в школу щось запитати, а вам відповідають на підвищених тонах, – це принаймні дивно.
Ви замовляєте освітні послуги, тому маєте право на людяне й доброзичливе ставлення до себе.

Запах у навчальному закладі. Запах – це маркер того, як функціонує школа. Наскільки смачно пахне в школі в їдальні, чи є в коридорах запах хлорки, а в спортзалі – свіжості. Усе це далеко не останні критерії, які натякнуть вам на те, чи стежать у закладі за чистотою, чи піклуються тут про здоров’я й комфорт своїх учнів.

Облаштування шкільних туалетів. Усі інші пункти можна було б прибрати й залишити тільки цей. Тому що з облаштування шкільних туалетів можна судити про те, чи поважають у школі дітей і чи уважні до їхніх базових потреб. Бажано пройтися по туалетах не в день відкритих дверей, а у звичайний день (якщо вам випаде така можливість).

Зверніть увагу, чи є в кабінках двері, чи закриваються вони, чи добре прикручені клямки, який у туалетах запах і, найголовніше, чи є там туалетний папір у достатній кількості. Ще там повинні бути тримачі для паперу, що є хоч якоюсь гарантією того, що на них вішають рулони.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *