Як виглядати на мільйон…

Як виглядати на мільйон
Як виглядати на мільйон…

«УЮТ» №12-2019

Стилісти стверджують, що виглядати стильно і дорого можна й не витрачаючи сімейний бюджет. Використовуйте підказки експертів.

Стан нарядів. Пам’ятайте про те, що неякісна річ із дефектами (ковтуни, дірки, затяжки, відірвані ґудзики і так далі) привертає увагу оточуючих і суттєво здешевлює ваш образ, незалежно від того, скільки він коштував. Недорога акуратна річ буде виглядати набагато солідніше, ніж дорога, яка втратила свій вигляд. Слідкуйте за своїми речами. Тоді ви завжди будете виглядати охайно і стильно.

Якість швів. Ще одна деталь, яка відрізняє хорошу якісну річ – рівні красиві шви, без «затягувань», «зигзагів», ниток, що стирчать, і «пропусків». Стилісти, наприклад, радять придивитися до нарядів із потайними плоскими швами, які і прослужать довше, і спотворювати вашу фігуру не будуть. Просто пам’ятайте про те, що деталі визначають імідж. Критично оглядайте виріб, перш ніж його купувати.

Склад тканини. Мало хто пам’ятає про те, що якість матеріалу може здешевити чи вигідно підкреслити ваш образ. Перед тим, як нести обраний товар на касу, уважно вивчіть склад тканини. Особливо варто насторожитися, якщо консультант наполегливо нахвалює товар, запевняючи, що він зроблений з якісних матеріалів. Часто буває, що на етикетці написано «100 % шовк», а на ділі виявиться, що це синтетика, яка через пару прань буде виглядати жалюгідно. Тому не довіряйте етикеткам, а орієнтуйтеся на власні знання і навички.

Мінімальний декор. Мінімальна кількість декору чи повна його відсутність буде виглядати цілком актуально й ефектно. Щоб виглядати розкішно, не обов’язково посипати себе блискітками з ніг до голови, вибирати наряди з паєтками чи стразами. За словами стилістів, якщо ви хочете справити враження людини з бездоганним смаком і необмеженими фінансовими можливостями, тоді зверніть увагу на максимально прості наряди, без будь-якого строкатого декору. А щоб не виглядати нудно, просто доповніть образ стильним аксесуаром.

Актуальний принт. Незважаючи на те, що наряди з принтом є справжнім must-have останнього сезону, потрібно стежити за тим, щоб він не виглядав так, немов ви дістали наряд із бабусиної скрині. Також зверніть увагу, щоб принт розташовувався рівно по всій поверхні виробу. В іншому випадку такий одяг буде виглядати неохайно та дешево (незалежно від того, яку суму ви за нього заплатили).

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *