Як вимити посуд без хімії

Як вимити посуд без хімії
Як вимити посуд без хімії

Допоможе мило та гірчиця.

Суха гірчиця. Це один з ефективних народних способів, оскільки саме гірчиця чудово втягує у себе жир і надає посуду блиску. У велику миску з теплою водою додають кілька чайних ложок гірчиці й у цій воді миють посуд. Потім потрібно у чистій холодній воді прополоскати посуд і ретельно витерти.

Харчова сода. Це ще один хороший засіб для миття посуду. Харчова сода чудово змиває жир, чорний наліт, дезодорує, пом’якшує воду. Принцип її використання такий же, як і сухої гірчиці. Проте є одне «але». Сода може подряпати посуд зі спеціальним покриттям, тому застосовувати її слід вибірково.

Кальцинована сода. Це лужна речовина, яка до того ж має високі абразивні властивості. Оскільки це досить їдкий засіб, працювати з ним рекомендується у рукавичках. Господарська сода здатна очистити навіть закопчені сковорідки. Для цього досить у відро з водою засипати склянку соди, опустити у розчин посуд і залишити на деякий час, після чого ви з легкістю зможете його очистити.

Оцет. Із жиром він сам не впорається, але відмінно продезінфікує, а також видалить цвіль і бактерії з посуду. Найкраще оцет справляється з забрудненням скляного посуду. Келихи, фужери, чарки й інший скляний посуд треба вимити у теплій воді з невеликою кількістю оцту, після цього його з легкістю можна натерти до блиску.

Господарське мило. Мило чудово змиває з тарілок будь-які забруднення, не залишаючи запаху. Його використовують як у твердому вигляді, так і роблять із нього домашні рідини для миття посуду.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *