Як влаштувати щасливий день народження…

Як влаштувати щасливий день народження
Як влаштувати щасливий день народження…

«УЮТ» №13-2019

Брати Майкл і Кріс Феррі вирішили незвичайним способом привітати з днем народження свого батька Кріса Феррі-старшого. Молоді люди встановили недалеко від в’їзду в Алтантік-Сіті величезний білборд з написом: «Побажайте моєму батькові щасливого дня народження!». Нижче більш дрібним шрифтом написано: «З любов’ю, твої сини» і номер телефону іменинника. Інформацію про білборд брати поширили і в соцмережах. Результат перевершив усі очікування.

На телефон Кріса обрушився шквал дзвінків і повідомлень, які надходили з усього світу. За кілька днів число поздоровлень перевищило 15 тисяч. Спочатку чоловік був задоволений сюрпризом і відповідав на всі дзвінки та повідомлення особисто. Потім підключив автовідповідач. «Спочатку це було забавно. Потім я просто хотів їх убити», – сказав Кріс, не уточнюючи кого саме – тих, хто вітав, чи синів.

Після 15 тисяч поздоровлень йому довелося змінити телефонний номер, так як не міг більше нормально користуватися апаратом. Проте білборд замовлений до початку квітня. Так що на старий номер продовжуватимуть надходити дзвінки.

Брати зізнаються, що не думали, що їх вигадка викличе такий відгук. Вони були впевнені, що батька привітають кілька місцевих жителів, знайомих із Крісом, та й годі.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *