Як впоратися з дитячою істерикою?

Більшість батьків вимагають припинити істерику і заспокоїтися. Потім іде спроба присоромити, підвищується голос. Після невдалих спроб мама чи тато переходять на крик, далі може бути і ляпас. Але такий сценарій не вихід. Це скоріше показник вашого психологічного безсилля перед маленькою дитиною.

Як впоратися з дитячою істерикою

Перш, ніж почати виховувати дитину, відучувати від істерик, вона повинна знати, що батьки люблять її незважаючи ні на що. Тому якомога частіше обіймайте і цілуйте малюка. Поруч із вами він повинен відчувати себе в безпеці.

Часом дитина істерить після завершення грудного годування. Дайте карапузу більше часу. Будьте з ним. Збережіть, якщо це можливо, спільний сон, щоб пережити період завершення годування менш травматично.

Необхідно вчасно переключити увагу дитини, коли ви бачите, що вона не в дусі, втомилася і ось-ось зірветься. Мудрі батьки передчувають ситуацію.

Лаяти дитину за істерики безглуздо, тому що вона в них не винна. Істерики відбуваються через надмірну втому чи збудження психіки. Оскільки дитина маленька, вона свої емоції контролювати не може.

Батькам важливо розуміти, що малюк не має на меті зіпсувати відносини чи роздратувати вас. Навпаки, вона як заручник своїх неконтрольованих емоцій потребує вашої турботи, розуміння і любові.

«УЮТ» №47-19.11.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *