Як встановити контроль за смартфоном дитини

Коли ваш підліток стає власником смартфону, ви можете відчувати, що більше не можете контролювати його діяльність і що дитина може щось приховувати від вас. Оскільки ваш підліток може легко видалити будь-які надіслані чи отримані текстові повідомлення, можливість переглядати текстове повідомлення може дати вам спокій. Технологія, доступна для моніторингу текстових повідомлень, доступна лише на смартфонах.

Як встановити контроль за смартфоном дитини

Поговоріть із дитиною, що заради її безпеки та вашого спокою ви будете стежити за її текстовими повідомленнями. Така розмова підвищить рівень довіри та чесності та позбавить дитину відчуття, що за нею шпигують.

Якщо ваш підліток погоджується стежити за своїми текстовими повідомленнями, встановіть програму попереднього моніторингу, як-от My Mobile Watchdog.

My Mobile Watchdog відстежує всю активність на смартфоні вашого підлітка. Ви матимете доступ до текстових повідомлень, активності в Інтернеті, можливості блокувати номери та веб-сайти, а також можливість визначати місцезнаходження дитини за допомогою GPS.

Якщо ви не хочете, щоб дитина знала, що ви відстежуєте її текстові повідомлення, встановіть програму моніторингу, яку неможливо виявити.

Контролювати всю активність на смартфоні можна за допомогою таких програм, як TextGuard і Mobile Spy. Ви можете налаштувати параметри, щоб надсилати вам звіт про всю активність або надсилати сповіщення на ваш телефон, коли відбувається підозріла активність.

«Уют» №23-2.06.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *