Як вибрати сукню
Буває таке: заходиш у магазин, бачиш сукню і закохуєшся у неї з першого погляду. На наступний день одягаєш її на зустріч із подругою, але тут чекає повне розчарування. Ґудзик розстібається, кишеня стовбурчиться, а поділ мнеться. «О, жах! І як я могла таке купити?».

Від таких помилок ніхто не застрахований. Але існують ознаки того, що сукня вам не підходить.
Занадто тонкий трикотаж
Часто у примірювальних магазинів світло далеке від природного денного освітлення. Через цю особливість трикотажна сукня, яка добре виглядала на світлі ламп, на вулиці виявляється напівпрозорою. Не кажучи вже про те, як тонкий і неякісний трикотаж може скочуватися і втрачати свою форму після прання.
По можливості віддайте перевагу більш щільному і якісному трикотажу. А для збереження виду сукні після декількох прань, важливо дотримуватися всіх вимог, зазначених на етикетках.
Невдалі рукави
До цієї категорії відноситься відразу кілька проблем.
Перша – рукава малі, здавлюють руку чи тиснуть в області пахв. Причиною може бути невдалий крій або неправильний розмір речі.
На жаль, це не завжди помітно під час примірки, а виявляється при носінні і викликає дискомфорт.
Друга проблема – рукава короткі. Виняток – модель ¾ . Або навпаки – занадто довгі, їх хочеться увесь час підтягнути. Наївно вважати, що рукава розтягнуться чи «сядуть» по фігурі з часом.
І, нарешті, третя проблема – рукава, які спадають із плечей. Часто це стосується коротких рукавів а-ля ліхтарики чи бретелей. Жахливо незручно, згодні?
Краще відразу відмовитися від даної сукні та супутніх незручностей.
Сукня задирається вгору при ходьбі.
Найчастіше це стосується довжини міні, але трапляється і з сукнями з синтетичних тканин, які «липнуть» до шкіри при ходьбі. Стилісти рекомендують перевіряти одяг в русі, наскільки це дозволяють розміри примірочної.
Тканина сильно мнеться
Ідеться про сукні, які вже після пів години носіння стають пом’ятими і неохайними. Так, у примірювальній усе може виглядати стильно і красиво, але бути абсолютно непридатним для життя.
Як правило, заломи залишають тонкі напівпрозорі тканини. Чим щільніший матеріал, тим менше він мнеться. Виняток становить льон – він мнеться завжди, але навіть м’ятим виглядає стильно. Щоб уникнути казусу, ще на етапі примірки спробуйте зім’яти тканину і подивитися на результат.
Блискавка чи ґудзики розстібаються
Перед дзеркалом – усе добре, але коли починаєш рухатися, ґудзики розстібаються.
Здебільшого це ознака того, що розмір або фасон трохи не ваш. Будьте уважними при примірці, якщо не хочете опинитися в незручній ситуації.
Якщо та чи інша річ при русі доставляє дискомфорт, то і візуальні її переваги моментально втрачають силу. Навіть в ошатній сукні не хочеться відчувати скутість і невпевненість.
Підійдіть відповідально до вибору своєї ідеальної сукні. Ось такі поради, щоб не потрапити в халепу.
« УЮТ» №29-16.07.2020
Читайте також: Поради щодо вибору в’язаної сукні