Як вибрати сукню

Буває таке: заходиш у магазин, бачиш сукню і закохуєшся у неї з першого погляду. На наступний день одягаєш її на зустріч із подругою, але тут чекає повне розчарування. Ґудзик розстібається, кишеня стовбурчиться, а поділ мнеться. «О, жах! І як я могла таке купити?».

Як вибрати сукню

Від таких помилок ніхто не застрахований. Але існують ознаки того, що сукня вам не підходить.

Занадто тонкий трикотаж

Часто у примірювальних магазинів світло далеке від природного денного освітлення. Через цю особливість трикотажна сукня, яка добре виглядала на світлі ламп, на вулиці виявляється напівпрозорою. Не кажучи вже про те, як тонкий і неякісний трикотаж може скочуватися і втрачати свою форму після прання.

По можливості віддайте перевагу більш щільному і якісному трикотажу. А для збереження виду сукні після декількох прань, важливо дотримуватися всіх вимог, зазначених на етикетках.

Невдалі рукави

До цієї категорії відноситься відразу кілька проблем.

Перша – рукава малі, здавлюють руку чи тиснуть в області пахв. Причиною може бути невдалий крій або неправильний розмір речі.

На жаль, це не завжди помітно під час примірки, а виявляється при носінні і викликає дискомфорт.

Друга проблема – рукава короткі. Виняток – модель ¾ . Або навпаки – занадто довгі, їх хочеться увесь час підтягнути. Наївно вважати, що рукава розтягнуться чи «сядуть» по фігурі з часом.

І, нарешті, третя проблема – рукава, які спадають із плечей. Часто це стосується коротких рукавів а-ля ліхтарики чи бретелей. Жахливо незручно, згодні?

Краще відразу відмовитися від даної сукні та супутніх незручностей.

Сукня задирається вгору при ходьбі.

Найчастіше це стосується довжини міні, але трапляється і з сукнями з синтетичних тканин, які «липнуть» до шкіри при ходьбі. Стилісти рекомендують перевіряти одяг в русі, наскільки це дозволяють розміри примірочної.

Тканина сильно мнеться

Ідеться про сукні, які вже після пів години носіння стають пом’ятими і неохайними. Так, у примірювальній усе може виглядати стильно і красиво, але бути абсолютно непридатним для життя.

Як правило, заломи залишають тонкі напівпрозорі тканини. Чим щільніший матеріал, тим менше він мнеться. Виняток становить льон – він мнеться завжди, але навіть м’ятим виглядає стильно. Щоб уникнути казусу, ще на етапі примірки спробуйте зім’яти тканину і подивитися на результат.

Блискавка чи ґудзики розстібаються

Перед дзеркалом – усе добре, але коли починаєш рухатися, ґудзики розстібаються.

Здебільшого це ознака того, що розмір або фасон трохи не ваш. Будьте уважними при примірці, якщо не хочете опинитися в незручній ситуації.

Якщо та чи інша річ при русі доставляє дискомфорт, то і візуальні її переваги моментально втрачають силу. Навіть в ошатній сукні не хочеться відчувати скутість і невпевненість.

Підійдіть відповідально до вибору своєї ідеальної сукні. Ось такі поради, щоб не потрапити в халепу. 

« УЮТ» №29-16.07.2020

Читайте також: Поради щодо вибору в’язаної сукні

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *