Як виглядати молодше: поради для жінок

У 50 років життя тільки починається. Не варто соромитися своїх зморщок і бажання виглядати привабливо. Жінка, яка піклується про свою зовнішність, одночасно стежить і за своїм здоров’ям.

Як виглядати молодше
Загальні поради

Здоровий сон 
Здоровий сон фізіологічно необхідний людині і є важливою умовою фізичного та душевного здоров’я. Людина проводить уві сні близько третини життя, тому цій частині нашого життя необхідно приділяти пильну увагу і піклуватися про те, щоб сон був здоровим і повноцінним. 

Правильний сон – джерело прекрасного настрою, гарного самопочуття і, звичайно ж, нашої краси.

Більшості жінок необхідно спати по 7-8 годин на добу.

Більше рухайтеся
Малорухливий спосіб життя призводить до погіршення обміну речовин. М’язи стають в’ялими, кістки крихкими. Фізкультура поліпшить обмін речовин і зміцнить кістки. 

Необхідний мінімум: по 20 хвилин аеробіки три рази в тиждень (можна замінити ходьбою або плаванням) плюс вправи, які зміцнюють м’язи (віджимання в упорі, присідання, гантелі), два рази на тиждень.

Втамовуйте голод фруктами і овочами .
Вони омолоджують організм. Як показують дослідження, проведені Інститутом харчування, щоденне вживання фруктів і овочів знешкоджує молекули, які викликають старіння. 

Їжте фрукти і овочі не менше 5 разів на день – і ви відчуєте їх благотворний вплив.

Що повинно бути в косметичці у жінок елегантного віку?
Що повинно бути в косметичці у жінок елегантного віку

У віковому макіяжі перед нанесенням косметики важлива правильна підготовка шкіри: очистіть шкіру, нанесіть на обличчя денний крем, сироватку чи олію, а також крем для очей. Губи зволожте бальзамом, гігієнічною помадою чи олією.

Відмовтеся від пудри – вона робить зморшки помітнішими. Натомість візьміть тональний крем. Не варто зловживати рожевим, жовтим і коричневим відтінками, при невмілому нанесенні вони підкреслюють вік.

Забудьте про рідку підводку для очей. У макіяжі з графічними елементами лінія не буде виглядати чіткою і підкреслить нерівність повіки. Використовуйте чорний або холодний коричневий олівець. Від підводки нижньої повіки краще відмовитися.

Вибирайте сатинові тіні нейтральних кольорів – бежевого, персикового, кавового, сірого чи пастельних тонів. Вони візуально розкриють погляд. Також для вікового макіяжу візажисти рекомендують використовувати рум’яна рожево-бежевого чи світло-персикового кольору. Вони додають обличчю свіжість і молодість.

Слідкуйте за контуром брів – використовуйте спеціальні тіні чи пудру, але не олівець. М’яким олівцем можна підкоригувати вигин, це додасть обличчю виразності.

Відкладіть червону помаду. Вибирайте помади з матовою або глянцевою текстурою освіжаючих відтінків – ягідну, персикову, коралову чи в натуральній бежевій гамі. А ось від перламутру і холодних відтінків краще відмовитися – вони підкреслять вікові складки на губах. Використовуйте олівець для губ, він повинен повністю збігатися за кольором помади.

«Погляд часу» №43-20.08.2020     

Читайте також: Зупинити час може кожна жінка

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *