Як виховати маленьку леді

Як виховати дівчинку юною леді, яка може залишатися сильною та впевненою, не втрачаючи дівочу скромність і гідність?

Як виховати маленьку леді

Будьте гідним прикладом. Навчити доньку бути справжньою леді найлегше на власному прикладі. Діти, як губки, вбирають усе, що їх оточує, особливо, якщо мова йде про поведінку найближчих людей – батьків.

Якщо ваша донька бачить, що її мати поводиться як леді, є дуже висока ймовірність того, що вона наслідуватиме ваш приклад. Переконайтеся, що ваші слова відповідають вашим учинкам, тому що діти будуть повторювати все, що бачать або чують навколо себе.

Працюйте над внутрішнім світом дівчинки. Це головне. Батьки повинні з раннього віку привчати дівчинку розвивати в собі скромність, доброту, любов, милосердя, гідність і все життя дбати про чистоту своєї душі й тіла.

Дівчинка може виглядати милою, як ангел, але якщо вона позбавлена доброзичливості та скромності, її миловидність є оманливою.

Слова мають величезне значення. Ідеться не стільки про лайки, які явно не відповідають образу леді, а про недобрі, образливі слова, плітки, пересуди, порожні й нескромні розмови, від яких ви хотіли б захистити вашу доньку. Треба всіляко уникати негативних відгуків про будь-кого з вашого оточення, не нарікати на людей або обставини.

Постарайтеся, щоб ваше мовлення було позитивним і життєствердним.

Зверніть увагу на одяг. Справжня леді не дозволить собі носити надто відвертий одяг, що оголює, а також не буде зловживати чоловічим стилем в одязі. Вона буде прагнути до елегантності, грамотної комбінаторики, відчуття міри й неодмінно буде враховувати особливості того місця, куди йде.

Заохочуйте жіночність. Жінка може залишатися жіночною, навіть якщо їй треба бути сильною, незалежною та впевненою в собі. Відсутність у жінки чарівності й грації не надає їй додаткових сил, волі й енергії, а позбавляє її жіночності, а тих, хто її оточує – бажання та прагнення ставитися до неї дуже делікатно, як до чутливого й ніжного створіння.

Заохочуйте доньку бути милою, лагідною та привітною в її власній манері, і якщо вона любить рожевий колір, мережива та стрічки, дозвольте їй прикрашати себе ними.

Навіть дівчисько-шибеник може бути жіночною по-своєму, тому від вас залежить, наскільки вона (з вашою допомогою) зможе знайти комфортний для себе баланс і поступово трансформуватись у леді.

Не дозволяйте собі принижувати дівчинку. Найшвидший спосіб убити в дівчинці юну леді – це кричати на неї, зривати на ній свої гнівні почуття. Такий негативний спосіб виховання не допоможе вам завоювати довіру вашої доньки, бути для неї хорошим прикладом, а також виростити в ній самоповагу, гідність і впевненість.

Привчайте дівчинку до відповідальності. Чи буває так, що ваша донька впадає в істерику й тупотить ногами через те, що ви не купили їй ляльку? Або починає брехати чи ображає дітей на дитячому майданчику? Усі дії мають наслідки, і якщо ви не переконаєтеся, що ваша донька це розуміє й засвоїла правила поведінки з раннього віку, вона може зіштовхнутися з великими труднощами в дорослому житті.

Виховання леді передбачає необхідність навчити доньку контролювати свої бажання, дії й нести відповідальність за них.

 «Уют» №15-08.04.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *