Як за хвилину повернути картку з банкомату

Як за хвилину повернути картку з банкомату
Як за хвилину повернути картку з банкомату

Коли я знімаю гроші, то найбільше боюся того, що банкомат зависне, картку буде неможливо дістати, люди у черзі почнуть обурюватися, я так і не отримаю свої гроші і доведеться вплутатися у всю цю тяганину з дзвінками на гарячу лінію і т. д. Якщо у вашому житті все-таки трапилася така неприємність, не панікуйте. Просто скористайтеся інструкціями, наданими фахівцями з контактного центру.

Щоб витягти банківську картку, яку «проковтнув» банкомат, потрібно від 3 до 5 хв. утримувати клавішу «Скасування». Навіть якщо у вас затекла рука і вам здається ця затія безглуздою. Все одно не відпускайте клавішу «Скасування». Банкомат у кінці кінців запропонує вам скасувати операцію. Утримуючи її, натисніть «Так» іншою рукою й отримаєте вашу картку назад. Ось ще кілька порад на випадок, якщо банкомат не віддає вашу картку:

1.Зачекайте 10 хв., поки банкомат перезавантажиться.
Є ймовірність, що програмне забезпечення скине всі операції самостійно, і вашу карту виплюне назад.

2.Зв’яжіться з вашим банком або компанією, яка обслуговує банкомат.
Зателефонуйте на гарячу лінію вашого банку, щоб повідомити їм про те, що трапилося і заблокувати карту. Якщо змогли дізнатися номер компанії, яка обслуговує банкомат, то зв’яжіться з її працівниками. Компанія може надіслати фахівця, який дістане вашу картку.

3.Спробуйте зрозуміти, чому ваша карта була проковтну.
Бувають випадки, коли банкомат працює дуже повільно через якихось маніпуляцій, які виконали з ним аферисти. Іноді трапляється, що механізм вилучення не працює і виштовхує картку так, що видно тільки її край. У США, наприклад, ваша картка виштовхується набагато раніше, ніж в Європі. Є кілька країн, у яких довжина пін-коду може відрізнятися від звичного для нас чотиризначного числа. Можливо, ви просто ввели неправильний код кілька разів.

4. Запишіть час і запам’ятайте місцезнаходження банкомату.
Запишіть час, коли банкомат проковтнув вашу картку. Згадайте якомога більше деталей: дату, місце, де ви знаходитеся, тип банкомату (якщо можливо). Наприклад, цей банкомат знаходиться за межами банку чи у його приміщенні, він встановлений на вулиці або у торговому центрі. Крім того, у нього є серійний номер, логотип або інші розпізнавальні знаки? Сфотографуйте всі ці деталі і сам банкомат на телефон.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *