Як захистити город від шкідників

Капустянка і дротяник завдають чималого шкоди на городі. Чи можна повністю позбутися цих шкідників?

Є дуже простий спосіб боротьби з цими шкідниками до повного їх знищення, але за умови систематичного застосування. Любов дротяника і капустянки до насіння кукурудзи, що проростає, відома давно, тому запропонований спосіб боротьби називають «ловом на живця». Одним із найефективніших препаратів для приготування приманки вважається «Актара».

Для приготування розчину 1 г «Актари» розчиняють у літрі води і замочують непротруєні зерна кукурудзи так, щоб розчин тільки покрив насіння. Замочують протягом чотирьох-п’яти днів у теплому місці, щоб зерна наклюнулися. За цей час насіння насичується отрутою у високій концентрації.

Як захистити город від шкідників?

Насіння, що наклюнулося, висівають у міжряддях з інтервалом у п’ять сантиметрів. Скільки робити таких отруйних грядок, вирішувати вам залежно від зараженості ґрунту цими шкідниками чи площі земельної ділянки.

На запах коріння кукурудзи, що проростає, незабаром поповзуть капустянка і дротяник. У такий спосіб можна захищати також посадки картоплі, додаючи до кожної ямки кілька отруєних зерен кукурудзи. Приманка ефективна навіть проти личинки хруща.

Як приманка працює така кукурудза до третього листка, далі її зрізають сапкою, бо з кожним днем корінь стає більш жорстким і невразливим для шкідників. Можете залишити кукурудзу рости для отримання качанів або використовувати як опору для огірків. На той час дія отрути закінчиться, і вона не становитиме жодної небезпеки.

«Погляд часу» №14-6.04.2023

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *