Як захистити шкіру від сонця

Надмір сонячних променів є причиною згубних наслідків для шкіри, очей та імунної системи.

На думку експертів, чотири з п’яти випадків раку шкіри можна було б попередити, бо шкоді від УФ-випромінювання, здебільшого, можна запобігти.

Як захистити шкіру від сонця

Прості заходи обережності істотно змінюють ситуацію. Найкращий захист забезпечують тінь, одяг і головний убір, а на відкриті частини тіла – обличчя й руки – треба наносити сонцезахисний крем.

Обмежуйте час перебування на полуденному сонці

Ультрафіолетове випромінювання сонця найбільш інтенсивне з 10 ранку до 4 дня. Тому обмежте перебування на сонці у ці години.

Використовуйте тінь

Намагайтеся бути в тіні, коли ультрафіолетові промені найбільш інтенсивні, та знайте, що тінь від дерев, парасольок і тентів не забезпечує повний захист від сонця. Пам’ятайте «правило тіні»: стежте за своєю тінню: якщо вона коротка, негайно ховайтеся від сонця!

Носіть сонцезахисний одяг

Крислатий капелюх забезпечує надійний захист від сонця для очей, вух, обличчя і задньої частини шиї. Сонячні окуляри, що забезпечують захист від УФ-А і УФ-Б променів на 99-100 %, значно зменшують шкідливий вплив сонця на очі. Щільний і просторий одяг, який закриває якомога більшу поверхню тіла, дає додатковий захист від сонця.

Використовуйте сонцезахисний крем

Рясно намащуйте сонцезахисний крем широкого спектру з фактором захисту 15+ на відкриті ділянки шкіри через кожні дві години чи після купання, ігор просто неба.

Дітям потрібен особливий захист

Діти перебувають у динамічному стані росту і більш сприйнятливі до екологічних загроз, ніж дорослі.

«Погляд часу» №25-17.06.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *