Як захиститись від магнітних бур

Коли відбуваються магнітні бурі, у людей можуть бути сильні головні болі, депресивні стани, погіршення психологічного та емоційного фону. Магнітні бурі також роблять серйозний вплив на серцево-судинну систему і на психіку людини. У багатьох виникає роздратування, можливі сварки і конфлікти.

Як захиститись від магнітних бур
Що робити

Найважливіше у дні магнітних бур не переїдати. Бо перевантажений їжею травний тракт притягує до себе більше крові, у результаті серце та мозок можуть опинитися у стані кисневого голодування.

Для поліпшення травлення у цей день старайтеся пити до обіду мінеральну воду та вживати продукти з підвищеним умістом кальцію, магнію, міді та йоду (це всі види молочних продуктів – для дітей, кисломолочні продукти та сир – для дорослих), морську рибу, морепродукти, морську капусту, запечену в кожушку картоплю, печені яблука та моркву, абрикоси, виноград (чи компоти з них), родзинки.

Корисні продукти, що містять янтарну кислоту: чорниці, ріпа.

Віддавайте перевагу кашам на нежирному молоці чи навіть воді.

Із м’яса вибирайте телятину, птицю, а ще краще – рибу.

З’їжте кілька бананів – у них є калій, який живить серцевий м’яз та містить біологічно активні речовини, що захищають нас від стресу. Нестача калію нерідко є причиною порушення серцевого ритму.

Випийте аспірин – він розріджує кров. І якщо ви маєте хронічні хвороби, приймайте дещо підвищену дозу рекомендованих ліків.

Добре випивати на ніч склянку кефіру – швидко заснете. Але перед тим прогуляйтеся на свіжому повітрі.

Тест на чутливість до магнітних аномалій

Поспостерігайте за своїм самопочуттям місяць, а то й довше. Для цього заповнюйте анкету, де дані про свій фізичний та емоційний стани, інтелектуальну активність, пульс та тиск оцінюйте за п’ятибальною шкалою.

ДатаГеомагнітна обстановкаЕмоційний станСтан здоров’яРозумові здібності
27.05.21Буря 6 балів354
Приклад анкети самопочуття

Для прикладу:

  • Багато сьогодні конфліктували? «Трійка» у графі «Емоційний стан».
  • Були у чудовій фізичній формі? «П’ятірка» у графі «Стан здоров’я».
  • Вам було важко зосередитися, ухвалити рішення, підводила пам’ять? «Четвірка» у графі «Розумові здібності».

Коли закінчите спостереження за собою, проаналізуйте цю таблицю і зробіть висновок – на що впливають і на що не впливають для вас магнітні бурі.

«Погляд часу» №21-20.05.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *