Як залучити удачу та гроші у рік Чорного Тигра

Новорічна ніч у рік Чорного Тигра вважається магічною: навіть скептики дотримуються певних ритуалів, аби привабити успіх у різні сфери життя чи просто додати святу неповторного колориту.

Рік Чорного Тигра
Чорний Тигр допоможе лише обраним

2022 рік пройде під опікою Чорного Водяного Тигра. Він принесе удачу активним та цілеспрямованим людям.

Тигр має почуття власної гідності, тому він допомагатиме тим, для кого воно теж має значення.

Тигр допомагатиме тим, хто залишатиметься самим собою в будь-якій ситуації. Найбільший успіх принесуть ті справи, які робитимуться з задоволенням.

Покровитель 2022 року відрізняється поміркованістю: цього принципу варто дотримуватися в усьому. Також слід уникати нерозумних витрат і надмірностей у будь-якій сфері життя.

Оскільки Тигр не товариський, наступного року можуть виникнути проблеми із заведенням нових знайомств – як дружніх, так і романтичних. Люди стануть закритішими, а деякі остаточно поринуть у себе. Успіх чекає на людей, зайнятих у сферах, які не вимагають великої кількості контактів.

Тигру чужі авантюри, він – за старанну працю та відповідальність. Цього року навряд чи щаститиме у казино, лотереях та ризикованих підприємствах. Покровитель року не любить випадкового успіху. Максимального результату досягнуть ті, хто покладається на власні сили.

Як залучити удачу у 2022 році

На думку астрологів, необхідно залишити весь негатив у році, що минає, зокрема людей, які вам неприємні. Потрібно провести генеральне прибирання та викинути всі непотрібні речі, які захаращують житло. Загляньте на далекі полиці всіх шаф та дістаньте звідти старі речі, якими ви не користуєтеся.

Новорічну ніч краще зустріти з родиною чи близькими друзями. У святковому вбранні краще використовувати речі чорних, сірих, синіх чи бежевих кольорів. У жодному разі не варто одягати речі з тигровим принтом.

Щоб у будинку водилися гроші, не варто нікому позичати навіть маленькі суми напередодні урочистостей. На новорічний стіл під скатертину можна покласти кілька срібних монет, які залучать фінанси у новому році.

Щоб рік був багатим та щасливим

Способи й прикмети щодо залучення удачі та фінансового добробуту у новому році майже незмінні. Пропонуємо перевірити на власному досвіді їхню правдивість.

  • Напередодні 24:00 помістіть у свій келих із шампанським монетку, під час святкового бою годинника випийте до дна. Монетку покладіть у гаманець і носіть протягом року. Це і буде ваш своєрідний талісман, який має привабити фінансовий успіх.
  • О 24:00 покладіть перед вхідними дверима монетку під килимок. Запам’ятайте просте правило: віддавати всі борги перед Новим роком і не позичати гроші наприкінці року.
  • Існує прикмета, що новорічний стіл має бути багатим, мається на увазі не ціна продуктів чи делікатесів, а різноманіття страв. Також, аби символ року був прихильним до вас і привабив у ваше життя багатство, потрібно йому догодити, поставити на стіл улюблені страви Тигра. Безперечно, це м’ясо. Багато м’яса. Це сподобається Тигру.
  • Якщо відчули, що ввечері 31 грудня ваша ліва долоня зачесалася, потрібно стиснути її у кулак, засунути до кишені та розкрити її лише там. Тоді фінанси поллються у ваші кишені у прийдешньому році.

« Погляд часу» №52-23.12.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *