Як заощадити на продуктах?

Як заощадити на продуктах
Як заощадити на продуктах?

До зими експерти, незважаючи на хороший урожай, прогнозують суттєве подорожчання продуктів харчування. Це може боляче вдарити по гаманцю. Щоб пом’якшити ціновий удар, фахівці рекомендують запастися овочами, фруктами і деякими іншими видами продуктів, адже восени вони дешевші. Що потрібно закупити про запас і скільки на цьому можна заощадити?

Зробити запаси продуктів на зиму для пенсіонерів вигідно з таких причин: восени, коли аграрії прагнуть збути побільше продукції, щоб не закладати її на зберігання, можна придбати товар із хорошими знижками. Осінні запаси рятують від небажаних походів у магазин або на ринок в ожеледь або у лютий мороз.

Щоправда, щоб зробити на зиму солідну «заначку», доведеться потурбуватися, де її зберігати. Для цього найкраще підійде льох або добре обладнана комора. До речі, утеплену комору можна зробити на балконі. А от у самій квартирі свіжу продукцію зберігати не варто – овочі тут швидко зів’януть, а в крупах заведуться жучки.

Якщо немає відповідного місця для зберігання, найвигідніше вкладати у консервацію, адже банки з помідорами й огірками можна зберігати і в міській квартирі.

Навіть за приблизними підрахунками, це вдвічі дешевше, ніж купувати консерви у магазині. Тому домашнє консервування знову отримує колишню популярність.

Що стосується асортименту продуктів, які варто запасти:  цибулю, моркву, буряк, картоплю і капусту – краще закуповувати на оптових ринках. Тут ціни на дари городів зараз набагато нижчі, ніж при щоденній покупці у роздріб у супермаркетах. А ось перець, баклажани, помідори, кабачки й огірки краще законсервувати у маринованому вигляді чи заквасити.

Зараз саме час придбати на базарі недорогі яблука, груші і сливи та зробити з них корисні сухофрукти. А в кінці осені закупити на зиму яблука зимових сортів і покласти їх на зберігання.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *