Як запевнити свою доньку в тому, що вона красива?

У підлітковому віці дівчата, як ніколи, потребують підтримки своїх батьків. Навіть найкрасивіші жінки в підлітковому віці відчували сумніви у власній привабливості.

Як запевнити свою доньку в тому, що вона красива?

Коли дівчинка починає дорослішати, її тіло змінюється, і прийняти нову себе буває дуже складно. Вселити невпевненість у собі можуть прищі, веснянки, зайва вага, невдала стрижка, зайва худорба, великий розмір ноги. У цей період дівчатка особливо вразливі, тому їм життєво важлива підтримка батьків і впевненість у власній привабливості.

Дівчинка знайде недолік там, де його точно немає, і роздує з цього цілу трагедію. Те, як дочка переживе цей період, точно відіб’ється на її самооцінці в майбутньому.

Зрозуміти, що дівчинка не приймає власну зовнішність, допоможуть такі ознаки: вона почала носити мішкуватий безформний одяг; майже не дивиться на себе у дзеркало; помічає всі особливості зовнішності інших людей; часто перебуває у пригніченому настрої і відмовляється від їжі; часто торкається руками до обличчя.

Щоб допомогти своїй юній дочці позбутися комплексів, обоє батьків повинні частіше говорити їй ці фрази.

«Ти у мене дуже смілива, і я тобою пишаюся». Ці татові слова допоможуть дівчинці набути впевненості, а не зациклюватися на надуманих страхах. Віра батька у свою дочку дуже важлива, вона допомагає творити дива, бути самодостатньою і цілісною особистістю.

«Ми з тобою справжні красуні, мила». Фраза мами, яка не соромиться власної зовнішності. Хороша мама ніколи не називає себе товстою чи негарною при дочці, не критикує своє відображення у дзеркалі, не ходить розпатлана по будинку. Вона доглядає за собою, любить своє тіло і не забуває робити парні компліменти – собі і доньці.

«Мені дуже пощастило бути твоїм батьком». Дівчинка не зможе відчувати себе привабливою, якщо не відчуватиме себе найщасливішою. Тато повинен регулярно нагадувати їй про ту радість і красу, якими вона наповнила його життя своєю появою на світ. Саме батько здатний довести дочці її значущість і важливість.

«У тебе просто шикарне волосся». Потрібно частіше говорити з дівчинкою про її сильні сторони, щиро ними захоплюючись.

«У тобі є не лише зовнішня, але і внутрішня краса». Ці слова надихатимуть. Особливо приємно чути їх від чоловіка, навіть якщо це рідний батько.

«Повір, прищі – це тимчасове явище, я допоможу тобі впоратися з цією проблемою». Не можна знецінювати проблеми дочки-підлітка. Треба серйозно до них ставитися і допомагати вирішувати.

Батьки – найважливіші люди у житті дівчинки-підлітка, навіть якщо вона не визнає це й усіляко демонструє власну незалежність. Кілька правильних фраз, вимовлених регулярно, допоможуть дочці повірити в себе і стати більш щасливою.

«Уют» №1-01.01.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *