Як зберегти стопи здоровими

Ми часто забуваємо, як важко працюють наші стопи, і нехтуємо турботою та увагою, на яку вони заслуговують. Зберегти їх здоровими та запобігти мозолям і грибковим інфекціям допоможуть лимонна цедра та вазелін. Їх поєднання є ефективним засобом для прискорення загоєння жорстких потрісканих стоп.

Як зберегти стопи здоровими

Обидва інгредієнти працюють як пілінг і видаляють мертві клітини та інші домішки, які викликають сухість стоп. Вазелін є одним із найбільш рекомендованих натуральних продуктів для зволоження цієї частини тіла, адже він захищає шкіру й утримує вологу.

Вам знадобляться:

  • 1 ст. л. вазеліну,
  • 1 ст. л. тертої цедри лимона,
  • бинт.

Заморозьте лимон, а потім натріть цедру. Змішайте цей інгредієнт із 1 ст. л. вазеліну, щоб зробити крем. Втирайте суміш у стопи, обгорніть бинтом. Залиште на ніч і змийте вранці.

Використовуючи цей засіб 2-3 рази на тиждень, ви матимете м’якші, добре зволожені й захищені стопи. Зробіть цю процедуру частиною педикюру замість звичайного пілінгу.

Для досягнення найкращих результатів із цими засобами не забудьте носити зручне взуття. Після миття і перед взуванням нанесіть велику кількість зволожуючого крему.

«Уют» №14-01.04.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *