Як зберегти здоровою шкіру рук у холодну пору

Восени відкладіть подалі свій зволожуючий крем для рук і користуйтеся поживним. А ще – прийшовши з вулиці, не мийте руки занадто гарячою водою.

Як зберегти здоровою шкіру рук

Як правильно доглядати за руками восени

Восени шкіра рук вимагає іншого підходу, ніж улітку: різкі перепади температури, коли ми з теплого приміщення виходимо на холодну вулицю – і навпаки, згубно впливають на її стан.

Тому насамперед не забуваємо перед виходом на вулицю надягати рукавички, адже ми ж не хочемо, щоб наші руки обвітрювалися. Ви не повірите, але рукавички теж можуть пересушувати ніжну шкіру ваших рук. Щоб цього не відбувалося, необхідно використовувати поживний крем.

Саме поживний, а не зволожуючий: між ними колосальна різниця. Зволожуючий крем восени і взимку більше шкодить, ніж дає користі, оскільки він не здатний проникнути глибоко в дерму і не створює захисного шару на шкірі. У той час як поживний утримує вологу всередині самої дерми. А компоненти, що входять до складу зволожуючих кремів, утворюють мікрокристали, які згубно впливають на стан шкіри, утворюючи дрібні тріщини і непомітні оку ушкодження. Тому прибираємо в сторону зволожуючий і дістаємо поживний.

Як правильно наносити поживний крем

Крем необхідно використовувати 3-4 рази на день, перед кожним виходом на вулицю. Помивши руки, також не забуваємо відразу ж його нанести. Приходячи з вулиці, не варто мити руки в гарячій воді, краще всього підійде вода кімнатної температури чи злегка тепла, оскільки різкий перепад температури викликає спазм судин.

Мило вибираємо зволожуюче, оскільки звичайне або антибактеріальне сильно пересушує шкіру. Періодично користуйтеся скрабом. Відлущування шкіри не тільки зробить шкіру м’якою і позбавить забруднення, а й поліпшить мікроциркуляцію.

«Погляд часу» №46-11.11.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *