Як змінити розміщення газових лічильника, котла чи колонки?

Зазвичай звернення громадян до регіональної газорозподільної компанії щодо послуги реконструкції газопостачання стосуються перенесення лічильників та заміни побутових газових приладів у помешканні.

Як змінити розміщення газового лічильника

Реконструкція системи газопостачання – це комплекс робіт, який виконує газорозподільна компанія, якщо споживачу потрібно змінити місце розташування газового лічильника, котла, колонки, замінити обладнання на більш потужне, або ж встановити додаткові газові прилади чи змінити розміщення газових мереж.

Заміну газового обладнання можуть здійснювати виключно фахівці, які мають ліцензію на небезпечні роботи. Самовільне ж втручання у систему газопостачання заборонене законом.

Для того, щоб провести реконструкцію, необхідно звернутися до 104.ua Клієнтського простору із відповідною заявою. Реконструкція передбачає кілька етапів: виготовлення технічних умов, виготовлення проєктного рішення, припинення газопостачання (оскільки відбувається втручання у газову мережу). Далі відбуваються будівельно-монтажні роботи (демонтаж/монтаж мережі), перевірка на міцність, герметичність новозбудованого газопроводу, прийом в експлуатацію і пуск газу на газові прилади.

Відповідно до законодавства, підрядні організації, які мають ліцензію, можуть виконувати лише проєктування та будівельно-монтажні роботи з усього спектру робіт, передбачених реконструкцією.

У свою чергу «Облгаз» надає комплексну послугу з реконструкції, що дозволяє значно заощадити час і кошти клієнту. Адже не потрібно самостійно контролювати усі процеси реконструкції, подавати додатково заяви, після роздільного виконання етапів робіт.

Вартість послуг із реконструкції визначається індивідуально і залежить виключно від обсягів робіт. Бувають різні види реконструкції за складністю.

Наприклад, заміна котла на аналогічний, коли можна виконати роботи за ескізом або ж, перенесення газопроводу, що потребує розробки складної технічної документації. До того ж є відмінність між процедурами реконструкції для фізичних та юридичних осіб.

«Погляд часу» №19-06.05.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *