Як зміцнити судини?

Погані судини – це: часте запаморочення, потемніння в очах при різкій зміні положення тіла, погана переносимість спеки, закачування, холодні руки і ноги, ломота в суглобах, метеочутливість, слабкість уранці і вдень, непритомність, прискорене серцебиття, «стуки» у скронях, нестабільний тиск, підвищення температури тіла до 37,2-37,3 °С і її різкі скачки протягом доби.

Як зміцнити судини?

Перший і найголовніший спосіб – правильно скласти раціон харчування. Він повинен бути багатий вітаміном С, який у великій кількості міститься у цвітній капусті і шипшині. Також у раціоні обов’язково повинні бути продукти, багаті рутином (міститься у гречаній крупі, щавлі). Ще рекомендується стримати споживання або взагалі виключити з раціону продукти, що сприяють розширенню судинних стінок. Це такі продукти як кава, спиртні напої, гостра їжа і приправи. Не варто зловживати занадто гарячою їжею.

Другий спосіб – прийом спеціальних лікарських препаратів. Але приймати ліки можна тільки після консультації з лікарем. Самолікування може серйозно нашкодити здоров’ю.

Третій спосіб – регулярні фізичні вправи. Правильні фізичні навантаження особливо актуальні при тендітних судинах у ногах. Рекомендується частіше ходити пішки, підніматися по сходах і займатися на тренажері-велосипеді.

Четвертий спосіб – це контрастний душ. Дуже добре зміцнює судини чергування прохолодної і теплої води. Також контрастний душ допоможе уникнути розвитку серцево-судинних захворювань.

«Погляд часу» №40-01.10.2020

Читайте також: Вітамін С піклується про судини

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *