Як зняти скотч з вікон?

Завжди раджу лише те, що перевірила на власному досвіді. Тож ділюся досвідом про те, чим зняти сліди скотчу з вікон, я спочатку спробувала видалити його на власних шибках.

Як зняти скотч з вікон?

Неподалік нашого будинку – Ірпінь із Бучею. Тож у перші дні війни дім постійно здригався від вибухів. Звісно, щонайперше, ми надійно заклеїли вікна скотчем. А днями вирішили його зняти та помити скло. Та от халепа: скотч знімався, однак на склі від нього залишався товстий липкий шар клею.

Озброївшись порадами з інтернету, дізналася, що сліди скотчу зі скла відмивають: етиловим спиртом, олією, розчинниками, оцтом, розчином лимонної кислоти, нашатирним спиртом. А також прибирають шляхом наклеювання скотчу на скотч… Цілий ранок пішов на те, щоб переконатись: усі ці засоби не працюють. Клейка поверхня нізащо не хотіла змиватись із шибки. А можливо, то в нас скотч такий «прилипучий»?

Хай там як, а робити щось треба було. Тоді я на інших вікнах інтуїтивно стала не зривати скотч рвучко, а знімати його дуже обережно, повільно, при цьому обов’язково сильно натягнувши кінчик на себе. І – о, диво! Плівка почала зніматися разом із нижнім клейким шаром. А на шибках навіть слідів не було помітно. Там, де все ж залишалося трішки клею, обережно, аби не подряпати шибку, зішкрябувала його гострим ножем. Вікна стали як новенькі!

Суть у тому, що скотч просто треба правильно знімати. І не буде вам мороки.

«Погляд часу» №8-23.02.2023

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *