Як зробити зауваження чоловікові, не зачепивши його самолюбство

зробити зауваження чоловікові
Як зробити зауваження чоловікові, не зачепивши його самолюбство

«УЮТ» №16-2019

Чоловіче его – це внутрішня сторона кожного чоловіка, до якої потрібен спеціальний підхід. Зачеплене самолюбство чоловіка може підірвати його віру в себе і піддати краху його цінності.

Порада № 1. Подавайте інформацію через своє «я»

Наприклад, якщо ви хочете попросити чоловіка частіше допомагати вдома з дітьми, то не слід уживати фрази на кшталт такої: «Чому ти не сидиш вдома з дітьми? Ти вічно десь пропадаешь, а діти тебе не бачать, скоро забудуть, як ти виглядаєш». Спробуйте подати інформацію в наступному вигляді: «Любий, я потребую твоєї допомоги. Діти за тобою скучають. Я буду щаслива, якщо ти складеш свій графік з урахуванням моїх побажань і потреб дітей».

Порада № 2. Не робіть йому зауваження перед його друзями або сторонніми людьми

Якщо ваш чоловік ось уже кілька місяців не може полагодити на кухні кран, ви нічого не доб’єтеся, якщо почнете критикувати свого чоловіка перед сторонніми.

Така поведінка жінки викликає в чоловіка агресію. Наприклад, ви прийшли в гості до ваших друзів і говорите вголос: «Які у вас гарні шпалери, а мій уже півроку ремонт зробити не може!» Після таких слів чоловік може почати все робити наперекір вам.

Психологи радять у даному випадку поступати з точністю до навпаки. Наприклад, скрізь і постійно розхвалювати свого чоловіка, навіть якщо це не зовсім відповідає правді. Поступаючи так, ви тішите чоловіче самолюбство. Таким чином, якщо ви своїм друзям скажете, які золоті руки у вашого чоловіка, він, щоб підтвердити відповідність ваших слів, піде й полагодить нещасливий кран.

Порада № 3. Не порівнюйте

Будь-яке порівняння вбиває в чоловікові любов і бажання ставати краще заради вас. Радимо акцентувати вашу увагу на його сильні сторони і якомога частіше нагадувати йому (а заодно й собі) про його достоїнства.

Порада № 4. Не радьте, а хваліть

Постарайтеся всі рекомендації подавати через компліменти. Так, це не так уже і просто. Наприклад, вам не подобається, як одягається ваш чоловік, але замість фрази «ти у своєму одязі виглядаєш старомодно» ви можете відзначити ті елементи одягу, які вам до душі, і акцентувати на них увагу: «Ти в цьому светрі виглядаєш дуже мужньо, і він підкреслює твої м’язи».

Порада № 5. Підтримуйте чоловіка в нових починаннях

Жінки, як правило, не люблять змін: «Навіщо щось міняти? Краще синиця в руці…»

Діяльні чоловіки часто спалахують якоюсь ідеєю, щось створити, зробити, організувати свій бізнес. І в такий момент поради: «Працюй, як працював, не лізь, що ти в цьому розумієш» убивають на корені бажання щось змінювати у своєму житті. А потім ми дивуємося, що наш чоловік ні до чого не прагне, сидить на попі рівно.

Ще кілька заборонених фраз: «Не будь як баба!»; «Ти без мене ні на що не здатний»; «Я по горло сита твоїми дурними захопленнями. Як можна вбивати свій час на цей футбол? (риболовлю)»; «А ось моя мама каже, що треба…»; «Ти ведеш себе як маленька дитина».

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.