Як зрозуміти, що в людини депресія

Як зрозуміти, що в людини депресія
Як зрозуміти, що в людини депресія

«УЮТ» №11-2019

Симптоми, які вказують на депресивний стан людини.

Порушення сну й апетиту
Безсоння або тривалий сон можуть бути одними із симптомів. Хворий не висипається, погано спить, прокидається втомленим і розбитим. Часто пацієнти скаржаться на відсутність апетиту – улюблена їжа здається їм несмачною. Або може бути навпаки – голод будить людину навіть вночі й вона біжить до холодильника.

Апатія й безсилля
Один із симптомів депресії – відсутність сил. Це захворювання знижує рівень енергії та викликає клінічну втому. Для людини, що страждає депресією, одягнутися і привести себе в порядок може вартувати величезних зусиль.

Негативні думки
В основі більшості психічних розладів лежать помилкові переконання про нікчемність людини та її відносини з оточуючими. Вона може звинувачувати себе, тривожитися про те, що сталося в минулому, створюючи собі ілюзії негативного сприйняття.

Неуважність
Депресія знижує здатність до концентрації. Більшість починають миттєво втрачати інтерес до всього – читання, перегляду фільмів. Це стосується не тільки роботи. Багато хто скаржиться, що їм важко приймати навіть найпростіші рішення – вони миттєво втрачають інтерес до всього та стають неуважними й розгубленими.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *