Яка риса домінує у твоєму характері?

Яблука

Уважно подивіться на картинку і скажіть, яке яблуко ви б з’їли у першу чергу.

Жовте яблуко

Ви не звикли рахуватися з громадською думкою. У вас своя дорога і ви йдете по ній з гордо піднятою головою, ігноруючи соціум. Ви сміливо можете сказати правду людині в обличчя, не замислюючись про наслідки. Невдачі не збивають вас із пантелику. Навпаки, загартовують і роблять сильнішим. Опускати руки, губитися і впадати в паніку – це все не про вас. Ніщо у цьому світі не вічно, і ви чудово це розумієте. Тому ви з легкістю ініціюєте будь-яку справу, якщо відчуваєте, що минуле зійшло нанівець. І варто зазначити, це легко у вас виходить.

Червоне яблуко

Ви – авантюрист. Сидіти на одному місці для вас занадто нудно. І навіщо, якщо пригоди звуть. Потрібно встигнути спробувати у цьому житті все, та так, щоб адреналін зашкалював. Без нього ваше життя просто не має сенсу, втрачає свої яскраві фарби.

Бордове яблуко

Ви – людина-магніт, яка притягує до себе оточуючих. Люди відчувають у вас підтримку, душевну доброту. До вас приходять за порадою, вас люблять, вас обожнюють. Ви – душа компанії. Зауважте це і направте свій потенціал у потрібне русло. З ним на вас завжди чекає успіх і ви зможете злетіти до небувалих висот.

Червоно-жовте яблуко

У діалозі ви вибираєте позицію спостерігача. Ви не звикли багато говорити. До свого оточення допускаєте людей тільки після того, як зрозумієте їхню поведінку, оцініть їх вчинки і дії. Ви любите читати, не шкодуєте свого часу на саморозвиток і самовдосконалення. У спілкуванні з незнайомими людьми поводите себе скромно, сором’язливо і не даєте волю почуттям. А ось у колі близьких ви можете розслабитися.

Зелене яблуко

Ви любите життя у всіх його проявах. Ви з тих, хто відкрито і щиро радіє сонцю чи дощу. Звичайні дрібниці приносять вам задоволення. У вас світла і добра душа. Однієї вашої посмішки достатньо, щоб підняти настрій оточуючим. Ви це знаєте і готові поділитися своєю усмішкою з усіма.

Яскраво червоне яблуко

Вас відрізняє від інших гострий розум і феноменальна пам’ять. Ви пам’ятаєте все до найдрібніших подробиць, навіть якщо це сталося дуже давно. Цим і пояснюється те, що ви злопам’ятна людина і довго тримаєте в собі образу. Вам не просто викинути і забути ті негативні моменти, з якими довелося зіткнутися. Ви звикли бути обережним у виборі оточення. Ваші справжні помисли не так уже й легко  розкусити і зрозуміти.

 «Задавака» №9-14.05.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *