Яка висота каблука не зашкодить здоров’ю

Яка висота каблука не зашкодить здоров'ю
Яка висота каблука не зашкодить здоров’ю

«Задавака» №9-2019

Як би це дивно не звучало, але каблук впливає на подальше потомство жінки. Вплив, зрозуміло, не прямий, але такий факт не можна відкидати.

Відомий фахівець у цьому питанні, ортопед Майкл О’Ніл, вважає, що ідеальна висота каблука – 2,5 см, а якщо вищий – то погано позначається на жіночій репродуктивній здатності. Подібної думки дотримується британський медичний фахівець із фітнесу Даск Мій.

Проблема впливу висоти каблука на здоров’я полягає у тому, що при носінні взуття на дуже високих підборах, доводиться значно піднімати п’ятку, а це зміщує центр ваги тіла уперед. Відповідно, хребту доводиться займати незручне положення для підтримки рівноваги, а це додатковий тиск на органи тазу.

Фахівці зазначають прямий зв’язок висоти каблука і менструальних порушень. У жінки можуть з’явитися розлади циклу, болю та інші неприємності, причому у більшості випадків їх пов’язують із зовсім іншими причинами, а на каблуки уваги не звертають. І дарма, оскільки саме защемлення внутрішніх органів (прямий наслідок носіння взуття на підборах) є досить серйозною причиною розвитку усіляких жіночих захворювань.

У принципі, будь-який каблук не може відрізнятися користю для здоров’я, але висота більше 2,5 см повинна якщо не насторожувати, то принаймні використовуватися не дуже часто.

Молодим дівчатам узагалі не рекомендується носити взуття на підборах – організму, який росте, потрібна свобода, а не навантаження!

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *