Які кольори волосся не підходять жінкам елегантного віку

Після 50 років жінкам складніше доглядати за собою, щоб візуально здаватися молодшою. Догляд за шкірою обличчя це ще не все. Існують кольори волосся, з якими варто бути акуратнішими.

Жовте мелірування

Мелірування може зіграти злий жарт із жінками, які хочуть виглядати свіжо. Процедура коштує дорого, особливо в складних техніках, проте набагато образливіше витратити гроші й отримати поганий результат. Це не означає, що після 50 не варто робити мелірування, його варто робити, просто потрібно підходити до фарбування більш відповідально.

Річ у тому, що колір мелірування повинен гармонійно поєднуватися з природним кольором волосся. Якщо ці 2 кольори не підходять один одному чи висвітлені локони мають холодний відтінок, то ця техніка візуально старитиме жінку.

Неприродний колір волосся
Неприродний колір волосся

Багато жінок люблять зміни у власному іміджі. Однак із віком потрібно більш усвідомлено підходити до них. Не варто фарбувати волосся у неприродні кольори. На жінках елегантного віку ці кольори виглядають не лише безглуздо, а й візуально старять. Дуже важливо грамотно підходити до вибору кольору перед фарбуванням та кілька разів подумати. Зараз є програми на мобільних телефонах, у яких можна «перефарбувати» своє волосся і подивитися, що вийде.

Чорний колір

Почнемо з того, що виглядає такий колір вкрай ефектно, проте має свої значні недоліки. Перший і найголовніший – на його фоні в очі кидається сивина. Також із віком шкіра обличчя стає більш тьмяною, що підкреслює чорний колір. Із віком краще використовувати більш світлі та м’які відтінки.

«Уют» №43-27.10.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *