Які народні засоби допоможуть, якщо продуло шию?

Восени нерідко промахуюсь із вибором одягу для виходу на вулицю. Зранку у вікно визирнеш – начебто сонечко світить, а пройдеш три кроки – дощ проливний, а потім ще й вітер підніметься. Ось так зі мною і сталося.

Якщо продуло шию

Збиралася до подруги, довго автобуса чекала. Поки на зупинці стояла, встигла спочатку спітніти, потім намокнути, а потім ще й замерзнути! Думала, точно захворію і буду всі вихідні носом шморгати. Але вийшло ще гірше. Шию продуло так, що до вечора я вже голову повернути не могла.

Спочатку думала, що пройде, але всю ніч промучилася, а до ранку тільки гірше стало. Почали думати, чим мене лікувати. У подруги ніяких кремів і мазей зігріваючих в аптечці не було. Але на моє щастя мама моєї приятельки виявилася великим знавцем народних засобів. Вона-то і приготувала мені ліки.

Узяла декілька штук капустяного листя, відбила, ошпарила окропом і приклала до моєї нещасної шиї. Закріпила бинтом, а зверху обмотала теплим шарфом. Через декілька годин, коли я компрес зняла, відчула себе набагато краще. А на ніч зробили іншу пов’язку – зігріваючу.

Змішали в рівних частках мед і терту редьку, наклали на шию, потім – знову бинт і теплий шарф. Посиділа я хвилин сорок, потім компрес зняла – і під ковдру. До ранку людиною себе відчула! Усю дорогу додому в автобусі по сторонах головою крутила, шия не турбувала!

Валентина Васильєва

 «Погляд часу» №45-05.11.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *