Які продукти посилюють голод?

Які продукти посилюють голод
Які продукти посилюють голод?

Чи правда, що деякі продукти зовсім не насичують, а, навпаки, викликають апетит? Зокрема, якщо мова йде про солодкі продукти. Я люблю їсти на сніданок солодкі молочні каші. Це не шкідливо?

Інна Л., Одеса

Прості вуглеводи, які містяться в солодких продуктах, швидко підвищують рівень глюкози в крові, а потім цей рівень так само швидко падає. Це викликає почуття голоду, який може бути більш сильним, ніж до їди. Найбільш небезпечні в цьому сенсі продукти – солодощі, випічка із білої муки, всілякі жирні вуглеводи (пончики, тістечка, картопля фрі). Саме тому більш корисними є складні вуглеводи (цільнозернові каші і хліб, овочі, фрукти, бобові): вони підвищують рівень глюкози в крові повільно, а також повільно засвоюються і надовго забезпечують насичення.

Каша вважається кращою ранкової їдою. Вона живильна, легко і швидко засвоюється організмом. Крім цього, будь-яка каша – це джерело клітковини, а вона виводить із організму накопичені шлаки.

Найбільш малокалорійними вважаються каші: гречана, геркулесова, кукурудзяна і рисова. Але потрібно навчитися правильно їх варити. Можна готувати кашу з молоком, але не додавайте цукор. Його з успіхом замінять родзинки, яблуко, банан. Фрукти можуть бути будь-які – на ваш смак.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *