Які продукти продовжують молодість?

Які продукти продовжують молодість
Які продукти продовжують молодість?

Чув, є корисні продукти, що подовжують молодість, і шкідливі – прискорюють процес старіння. Прошу розповісти про ці продукти більш докладно.
Михайло Семенович

«Класичні» продукти для уповільнення процесу старіння – це, перш за все, горіхи, соняшникова олія, чорний шоколад, а також будь-які овочі і фрукти (у свіжому вигляді). Якщо ви хочете жити довго і залишатися здоровим, потрібно також строго обмежити вживання солі – за сукупністю в організм має надходити не більше 5 г на добу, іноді краще досолити їжу після приготування чи взагалі використовувати замість солі прянощі та приправи – ті ж перець, імбир. Сіль небезпечна тим, що провокує підвищення тиску і подальший розвиток серцево-судинних захворювань.

Прискорює процес старіння велика кількість білкової їжі, тому краще вживати білки у помірному обсязі, в основному у вигляді риби, грибів, бобових. А ось жирне м’ясо і сало варто дозволяти собі лише як виняток. Швидкому старінню організму сприяє і нікотин – від його впливу страждають і шкіра, і судини, і внутрішні органи. А ось невелика кількість якісного алкоголю, зокрема, сухого червоного вина (130-150 мл), при регулярному вживанні дає позитивний ефект.

У цілому доведено, що довше зберігати молодість, крім правильного раціону, допомагають активна розумова діяльність, регулярні (неінтенсивні) фізичні навантаження, різноманітне, але помірне харчування (бажано їсти свідомо зменшеними порціями), достатнє вживання рідини і вітамінів, а також мінімізація стресу, окільки він і старіння мають загальні фізіологічні механізми.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *