Які солодощі найкорисніші

Які солодощі найкорисніші
Які солодощі найкорисніші

Вчені назвали корисні для людини солодощі. У тимчасовому проміжку 16-18 годин значно знижується рівень цукру у крові, що впливає на енергійність і працездатність людини. Вчені рекомендують у цей час порадувати себе десертом, який складається не з порожніх вуглеводів, а з корисних інгредієнтів.

Американські дієтологи вважають, що кращими солодощами буде зефір. У ста грамах зефіру міститься 300 ккал, що значно менше, ніж в інших ласощах. Від інших солодощів зефір відрізняє те, що у ньому немає жирів, а тільки білки і вуглеводи, які не такі шкідливі для фігури.

Цей десерт готують із цукру, фруктового пюре, яєчного білка і желювальних речовин (желатин, агар або пектин). Агар і пектин мають рослинне походження. Пектин одержують з яблук, цукрових буряків або кавунів. Ця речовина виводить з організму токсини, іони важких металів, знижує рівень «поганого» холестерину в крові, а також має противірусну дію. Агар виробляється з морських водоростей, у ньому міститься багато кальцію, заліза та йоду для зміцнення кісток і судин.

Желатин – желювальна речовина тваринного походження (виготовляється з хрящів, сухожиль і кісток тварин). Зефір із желатином корисно вживати при переломах, тріщинах кісток, він має відновлювальну функцію.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *