Які трави допоможуть при аденомі та простатиті

Симптоми хронічного простатиту досить різноманітні й залежать від виду патологи та причин його виникнення. В Україні є велика кількість лікарських рослин, правильне використання яких допоможе чоловікам бути здоровими і не допустити таких серйозних ускладнень, як гіперплазія передміхурової залози та аденома.

Які трави допоможуть при аденомі та простатиті

Екстракт із підмаренника справжнього має протизапальну та уросептичну дію, а саму рослину в народі називають природною віагрою. Аналогічно діють зозулинець чоловічий і перстач прямостоячий (калган). Для приготування відвару на 0,5 л води взяти по 1 ч. л. подрібненого коріння обох рослин, кип’ятити на слабкому вогні 3-5 хв. Настоювати годину і приймати по 100 г тричі на день за 30 хв. до їди.

Також треба використовувати рослини, які нормалізують сольовий обмін, оскільки надлишок солей сприяє кальцинації, подразнює простату і, як наслідок, виникає запальний процес.

Добре виводить солі верес звичайний. Для приготування настою взяти 1 ст. л. трави, залити 300 г окропу, настояти годину. Процідити і пити по 100 г тричі на день за 30 хв. до їди.

Добре знімає запальний процес і нормалізує сольовий обмін такий фітозбір: змішати в рівних співвідношеннях траву підмаренника чіпкого і справжнього, розхідника звичайного, реп’яшка, вероніки лікарської, трави гадючника в’язолистого, іван-чаю, вересу, астрагалу шерстистого. Узяти 2 ст. л. збору і залити 0,5 л окропу, настояти 30-40 хв. Процідити, пити по 100-150 г тричі на день за 30 хв. до їди.

Треба враховувати і той факт, що захворювання може спричинити бактеріальну, вірусну чи грибкову інфекції, тому підбираємо рослини, що впливають на патогенну флору. Дуже хорошу дію в цьому разі чинить десмодіум канадський. Для приготування настою беруть 2 ст. л. трави (зібраної в різних фазах росту), заливають 0,5 л окропу, настоюють 30-40 хв., проціджують і п’ють по 100-150 г тричі на день до їди.

 «Погляд часу» №16-20.04.2023

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *