Які хвороби лікують сухофруктами?

Які хвороби лікують сухофруктами
Які хвороби лікують сухофруктами?

Відомо, що сухофрукти допомагають підтримувати роботу імунної системи і запобігати різним хворобам. Фахівці розповіли про найкорисніші.

Інжир. Допомагає при сухому кашлі. Крім того, він має сечогінні властивості, тому корисний при певних проблемах з нирками. В інжирі міститься багато поживних компонентів, які покращують роботу шлунково-кишкового тракту і серцево-судинної системи.

У куразі містяться компоненти, які допомагають розширювати й очищати кровоносні судини, завдяки чому поліпшується кровотік і загальний стан. Також курага захищає серце, налагоджує роботу нирок, мозку. Експерти рекомендують щодня з’їдати не менше 50 г цього сухофрукту всім, кому потрібно запам’ятовувати багато інформації.

Родзинки незамінні для тих, кому потрібно заспокоїти нерви, вони роблять людину менш дратівливою. Завдяки калію їх потрібно їсти всім, хто хоче зберегти молодість організму. Однак слід пам’ятати, що у цьому сухофруктові міститься велика кількість цукру.

Чорнослив застосовують для поліпшення метаболізму, при проблемах у роботі кишківника і гіпертонії.

Сушену вишню слід їсти жителям великих міст. Ягода, завдяки пектину, здатна очищати організм від різних хімічних речовин. Крім того, її використовують як відхаркувальний засіб і як антисептик. У вишні міститься калій і магній, тому її рекомендується їсти всім, кого мучать судоми.

Незважаючи на користь сухофруктів, пам’ятайте, що самолікування небезпечне для здоров’я, а надмірне вживання навіть таких продуктів може викликати проблеми.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *